шахрайство

rikitivi888 rikitivi888
29 июля 2015, 12:35
без оценки
Минулого тижня була в міліції і випадково стала свідком одного звернення потерпілого: у нього з картки Приватбанку невідомі вкрали гроші.Шахраї самі телефонують власникам карток і озвучують повну інформацію по картці, а потім гроші зникають.Виявляється це масове явище. Фігурують Приватбанк, Альфа банк, гроші скидають в тому числі і на Дельта (там ТА).Відсоток повернення коштів дуже низький. Отож, будьте пильними!

Комментарии (2)

+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
29 июля 2015, 16:09
ПриватБанк
#
Шановні Клієнти!
Ми просимо всіх наших клієнтів бути дуже уважними при проведенні банківських операцій, щоб не стати жертвами шахраїв.
Ніяких дій в банкоматі, для підтвердження зарахування коштів на Вашу карту / рахунок, проводити не потрібно.
ПриватБанк не робить дзвінки і не відправляє повідомлення, в яких просить клієнтів вказати номер банківської картки, термін її дії, ПІН-код або CVV2-код Вашої картки, пароль в Приват24. Також будьте пильні, якщо Вам приходять СМС невідомого авторства з проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на інший номер.
Швидше за все, це шахрайство. Не розголошуйте зміст одержаної Вами SMS. — Повідомлення третім особам. Рекомендуємо Ознайомитися з правилами безпеки на сайті на сайті privatbank.ua/safeness/
У разі спроби скоєння шахрайських щодо Вас дій, рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим відповідно до чинного. законодавством запитом всю необхідну інформацію.
+
0
Valdemar1987
Valdemar1987
1 августа 2015, 18:14
Valdemar
#
Можна зробити висновок що система безпеки банку дорівнює нулю, бо дуже багато скарг від клієнтів банку.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться