Видача гарантованої суми з Фонда

SUA SUA
26 апреля 2015, 22:22
3
В одному з 6и відділень, продзвонених керуючою в-м, де постійно обслуговуюсь, виявилась потрібна сума, спочатку була казка про необхідність попереднього замовлення готівки, видали протягом 10и хвилин, з затримкою одного з переказів на 12 хв(3700 перекази з Фонду не бачить — відслідковувати не може — парадокс), трохи зловив стрес. Від отримання через карту відмовляйтесь, є обмеження, це вже будуть гроші банку, а не фонду, тільки готівка через касу! Все ОК.

Комментарии (1)

+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
27 апреля 2015, 17:24
ПриватБанк
#
SUA, добрий день!
Хочемо зауважити, обмежень НБУ на зняття готівки в рамках 150 000 грн не поширюється на виплати Фонду, незалежно від того як виплачуються гроші. При зарахуванні коштів на карту, можна зняти всю необхідну Вам суму.
Також відзначимо, що зв'язку з высоким рівнем звернень клієнтів Фонду, сума у відділенні може бути відсутня, якщо раніше не було здійснене її попоредне замовлення.
Щоб не витрачати час на очікування в банку, рекомендуємо звертатися до наших відділень у першій половині травня, коли основний потік клієнтів для отримання відшкодування від Фонду гарантування впаде. Додатково нагадуємо, що більшість відділень ПриватБанку, крім робочих днів, обслуговують клієнтів і в суботу.
З повагою, ПриватБанк

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться