Хочу просто подякувати!

Reta 12 апреля 2015, 18:06
Моя подяка співробітникам Привату, маю два депозити та карткові рахунки як фізична особа. Все чітко — платежі, депозити, зарахування, перекази. Маючи паралельний досвід співпраці з іншими банками з Вами просто відпочиваю. Особлива подяка Вашим програмістам та іншим спеціалістам за «Приват — 24»! Зручно, комфортно, зрозуміло і завдяки чату можна завжди on-line отримати кваліфіковану допомогу, а не загальні «відмазки», як в інших банках. Користуюсь терміналами та банкоматами, та навіть допомогу нашим бійцям роблю через ваш сервіс, це зручно і надійно. Шановні співробітники, з Великоднем Вас — тепла і сонця, здоров`я та щастя в Ваших оселях!!!

12 апреля 2015, 18:13
Шановний Клієнт!
Дякуємо Вам за відгук про наш банк, а також за привітання! Раді, що наша робота залишила у Вас позитивні враження.

Всіх наших клієнтів ми також вітаємо зі святом і бажаємо здоров'я, успіхів, добра.
З повагою, ПриватБанк.
gjuht
gjuht
12 апреля 2015, 19:48
Присоединяюсь! Являюсь вкладчиком Приватбанка более 10 лет, большое спасибо, что Вы есть!!!
14 апреля 2015, 10:31
Gjuht, добрый день!
Спасибо за Ваш положительный отзыв о нашем Банке!
Уверены, что дальнейшее сотрудничество с нашим Банком будет также иметь лишь положительный опыт.
С уважением, ПриватБанк
olechka1409
olechka1409
17 апреля 2015, 12:12
Отличный банк! Бывают нюансы, но после того, как например в Платинум звонишь и ходишь как на работу, чтобы забрать вклад в долларах и безрезультатно, а в Привате по предварительному заказу получаешь без проблем — сразу начинаешь ценить свой любимый банк!
Удачи тебе и процветания!