Помилки в програмному забезпеченні (на користь банку, звісно)

ihudak 5 апреля 2015, 14:59
Є в Приваті чудове ПЗ «Приват24». Проте, є в ньому помилки, які чудесним чином генерують прибуток для банку.
Маю кредитний ліміт, яким дуже інтенсивно користувався. Приват24 всіляко допомагає клієнтам: вказує мінімальний платіж, вказує, скільки треба погасити, щоб не платити %.
Перед 20-м березня я скористався даними розрахунками. Приват24 вказав, що мені слід заплатити 17 тис. з хвостиком, щоб не платити %. Власні розрахунки показали дещо більше суму. Погасив я ще більше.
Вчора (а не 25 березня чомусь), прийшла СМС з інформацією, що банк зняв 861 грн % за кредитний ліміт. Виявилось, що я ще 100 грн не доплатив.
Якщо я залив майже 19 тис., то невже я б не докинув 100 грн, якби всі програми в Приваті рахували б однаково?
Звісно, після такого, довіра до банку падає. Якщо через помилки в ПЗ клієнти втрачають гроші — то краще не тримати їх в тому банку. Тому вчора погасив весь «ліміт», і почав забирати свої валютні депозити з Привату. Кредитну карту відкрив в іншому банку. Користуюсь вже нею. Зараз за іронією долі, російський банк прокредитував обладнання, яке допоможе нашим воякам бити російських же ж найманців на сході :)
Минфин
Ответ администратора
6 апреля 2015, 16:41
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 06.04.2015).

PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 апреля 2015, 16:36
Шановний Клієнт!
На жаль, наданої Вами інформації недостатньо, щоб прокоментувати ситуацію. Щоб ми могли допомогти, направте, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua більш докладний опис ситуації і Ваші контактні дані. Сподіваємося на зворотний зв'язок!
З повагою, ПриватБанк.
Emittime
Emittime
7 апреля 2015, 14:25
Если вы в тот же день после пополнения воспользовались суммой на карте, которая перекрыла бонус к необходимой сумме пополнения, то разница не засчитывается в погашение, собственно вся сумма не засчитывается.
Например, должны 1000 грн, на карте 1400. Положили 1100, на карте стало 2500. Воспользовались в тот же день 1550, то в счет погашения зачтется только 950. Из-за «не вылежавшихся» 50 грн насчитается в конце месяцы процент на весь долг.
8 апреля 2015, 14:12
Рахунок поповнював 20 березня. В той день грошей з карти не витрачав. проте, дякую, я не знав, що гроші мають полежати.

Вчора телефонували з банку. Сказали, що не доплатив я тоді (за лютневий кредит) 458 грн (знову вийшла ще інша сума, так що щось там з розрахунками таки не так). Проте, сказали, що повірять в те, що Приват24 порахував був мені невірно. І якщо я внесу ті 458 грн на карту, то до кінця дня повернуть списані %.

Хоч я вже закрив був весь ліміт ще минулого тижня, вчора до обіду довніс ще 500 грн. Наразі ще нічого не повернули.
Але якось дивно… 20 березня система рахувала одну суму до погашення. 3 квітня в чаті мені назвали іншу суму, а вчора ще іншу. Від кінця лютого вже пройшло досить часу, щоб якось зупинитись на якісь сумі витрат за лютий. В мене ще немає машини часу, щоб я в квітні доробив ще пару сотень гривень лютневих витрат :)
21 апреля 2015, 19:03
Це були складні транзакції:
1. в той період я був в 3-х країнах, в усіх різна валюта.
2. деякі торгові точки не шлють «блокування».
наприклад, 27 лютого в Австрії розрахувався за парковку 29 євро.Австрійський банк нічого не прислав в Приват в той день.А прислав в середині березня одразу «списання».Але дата платежу 27 лютого.

з тою транзакцією вийшли такі нюанси:
1. вона вилізла за кредитний ліміт,і попала в овердрафт
2. я так і не зрозумів, який курс було взято (за 27 лютого, чи той, який вже був в березні).Приват завжди конвертує одразу (що і сталось би, якби австрійський банк прислав «блокування» тоді ж,27 лютого.
3. як Приват24 рахував цю транзакцію: березнем чи лютим.Якщо лютим — то її погасити треба було до 25 березня.Якщо березнем — то до 25 квітня.
Можливо, Приват24 і білінгова система щось по-різному порахували.І розрахунок Приват24 виявився заниженим,і вийшло так, що я не догасив необхідної суми, попав на відсотки.Хоч коштів мав досить (на іншій карті Привату ж)
21 апреля 2015, 19:04
Проте, в будь-якому випадку, доки в ПЗ банку є помилки, через які клієнти втрачають кошти, і банк ці помилки не виправляє, доти не варто користуватись послугами такого банку
29 апреля 2015, 16:12
Сьогодні на рахунку появились списані кошти. Банк таки працює над помилками.
На скільки я зрозумів, ситуація виникла не зовсім така, як я описав. А саме:
— 27 лютого була оплата, яку закордонний банк не передав. Тому не відбулось блокування суми.
— на початку березня використався весь кредитний ліміт.
— коли прийшло списання по транзакції від 27 лютого, получився овердрафт
Приват24 помилився саме через те, що не порахував овердрафт в кредитний ліміт (вийшло, що овердрафт — це не кредит). І в розраховану суму до погашення його не включив.

Але радує те, що банк помилки визнає і виправляє. В тому що він помиляється нічого страшного немає. Всі помиляються. Але не всі працюють над помилками.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Помилки в програмному забезпеченні (на користь банку, звісно)