У мене така думка. Хто хоче може коментувати.

oleksandrinfa oleksandrinfa
19 марта 2015, 19:50
без оценки
Доброго часу доби. У мене така думка. Хто хоче може коментувати. От доходи фізичних осіб у вигляді депозит доходу оподатковуються, а яким чином можна отримати якийсь офіційний документ про те що фізична особа дійсно платить депозит податок? От наприклад людина поклала свої гроші у банк на депозитний рахунок, шановні депутати ввели податок на депозит дохід, і мало того що ввели податок на депозит дохід та іще і підняли цей податок чим забирають у бідного українця останні гроші, ви ж шановні не забувайте що після того як ви піднімаєте податок на депозит дохід то банк не піднімає процент виплати доходу і таким чином у вигляді так названого депозит податку забирають у людей гроші багато людей роблять відтік грошей з банку. Я не знаю чім керується верховна рада України, але як по моєму то податок на депозит дохід має бути ну наприклад 15% від суми доходу і без можливості підняття тобто зафіксованим.

Комментарии (7)

+
0
sergunya73
sergunya73
19 марта 2015, 20:18
#
Оце ви вірно підмітили. Тільки найбідніші українці тримають свої останні гроші саме на депозитах :-) Якщо ви не в курсі, то у Приватбанку є депозит «Стандарт безподатковий для пенсіонерів, одержувачів зарплати та соціальних виплат». Користуватися послугою можна так само, як звичним депозитом, але при цьому нараховані проценти НЕ оподатковуються.
+
0
oleksandrinfa
oleksandrinfa
19 марта 2015, 22:04
Олександр, Rivne
#
Та в курсі але є але.
+
0
Dmitrik7
Dmitrik7
20 марта 2015, 13:11
#
По факту облагается налогом любой депозит. Только что бы Вы получали без удержания налога, Приватбанк повысил процентную ставку до 30% наверное годовых.

Да и пополнить можно такой депозит только в размере той суммы, которая зашла на карточку (месячная пенсия, месячная зарплата, месячное социальное пособие).

Но если такие средства класть на депозит, — то на какие деньги жить?
+
0
oleksandrinfa
oleksandrinfa
19 марта 2015, 22:09
Олександр, Rivne
#
Sergunya73, ця стара як світ пісня що начебто лише багаті люди користуються сучасними інструментами розрахунку. Хто може користуватися банківським інструментом розрахунку: студенти отримувати стипендію, пенсіонери пенсію, працівники зарплату,…
+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
20 марта 2015, 10:00
ПриватБанк
#
Олександр, добрий день!
ПриватБанк перераховує до бюджету податок на відсотки за депозитами клієнтів однією сумою, не надаючи персональних даних по клієнтах, з ціллю запобігання розкриття банківської тайни. Звернувшись у відділення, можна отримати Довідку для декларації (зазвичай надається держслужбовцям), котра містить інформацію про залишки на рахунках, нараховані відсотки на залишок за картками /депозитами та про сплачені проценти за кредит для декларування доходів/витрат. Також, звертаємо Вашу увагу, що в виписці по рахунку в Приват24 сума, яка списується на податок вказанна окремим рядком.
Ви можете самостійно роздрукувати виписку в Приват24.
З повагою, ПриватБанк
+
0
Valdemar1987
Valdemar1987
20 марта 2015, 11:25
Valdemar
#
Нажаль податок на депозит в 15-20% це лише початок, МВФ вимагає негайного підняття даного податку finance.obozrevatel.com/business-and-finance/60172-pod-mvf-povyisyat-nalog-na-dohodyi-ukraintsev-i-nedvizhimost.htm, тобто найближчим часом теперішня цифра 15-20% може запросто зрости до 30-50% або взагалі націоналізація вкладів на невизначенний термін для потреб держви, тому треба готуватися до нового майдану =)
+
0
oleksandrinfa
oleksandrinfa
21 марта 2015, 14:00
Олександр, Rivne
#
Думаю що не варто піднімати податок на депозит дохід. тому що цим руйнують якщо хочете економіку. Навпаки щоб стабілізувати ситуацію, потрібно зменшити податки та зафіксувати їх.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться