ПРИВАТБАНК не допомогає в поверненні грошей що надісланні на картку шахраїв

shkiper37000 19 марта 2015, 10:38
Вчора 18.03.2015 в приваті по вул. Петра Григоренка 23 через касу банку було внесено 37000 грн на картку 5457 0822 8153 4953 КОРОЛЬ ДМИТРИЙ НИКОЛАЕВИЧ, ця карта належить приватбанку.

Суть була в тому що я мав переслати гроші в гривнях на цю карту, а мені на руки мають цю ж суму в доларах. Номери телефонів по яких був зв'язок та виконувалась домовленість +380 93 061 16 30 та другий номер +380 93 061 13 26.

(інформацію про обмін валют знайшов на сайті Finance.UA: Финансы в Украине, Курсы валют, кредиты .) сказали прийти у відділення Приватбанку (саме Приватбанку) та надіслати гроші на вищевказаний номер карти, після чого мені винесуть гроші в доларах.

Після відправлення грошей через КАСУ приватбанку 18.03,2015, в 16:15 даний телефон зразу вимкнули. І зв’язку з ними немає. Я то зрозумів що мене скоріш за все КИНУЛИ!!! Звертаюсь у відділення банку називаю номер карти, дату операції суму,, но що мені кажуть — це ШАХРАХ і гроші переведені, нічим ДОПОМОГТИ НЕ МОЖЕМ, звертайтесь у міліцію. Це я і сам знаю що звертатись у міліцію, і хай міліціяі вирішує що то шахраї, а мені цікавить УЧАСТЬ ПРИВАТУ в цій схемі, якщо ви навіть не можете виконати операцію на повернення коштів. У ВСІХ ІНШИХ БАНКАХ без проблем оформляється заявка на ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ, і банк без проблем повертає ці кошти на протязі тижня і менше. А тут мені кажуть що у приватбанку неможливе повернути кошти, це може зробити лише отримувач, так я і кажу оформіть мою заяву, зв’яжіться з вашим клієнтом Король Дмитром Миколаєвич, ви ж його обслуговуєте, і запросити добросовісно повернути кошти!!! Так заявку приймати банк не хоче!!! ПРИВАТ БАНК, знаючи що цей клієнт шахрай (бо саміж мені таке написали) своєю бездіяльність і відмовою прийняти та виконати заяву на повернення коштів, просто ПОКРИВАЄ ШАХРАЇВ.
Полезный комментарий
Lana86 19 марта 2015, 13:20
По-третє, Вам необхідно скласти на ім'я власника рахунку претензію (вимогу) про повернення безпідставно набутих коштів протягом п'яти(семи) днів з моменту отримання листа.
Відправити цей документ треба цінним листом у відділенні Укрпошти так, як написано вище (квитанцію Укрпошти, опис, повідомлення про вручення — ЗБЕРІГАТИ!!!).

Якщо недобросовісний одержувач добровільно не поверне безпідставно перераховані на його рахунок кошти, єдиний спосіб повернути їх – звернення до суду з позовом.

Більш детально за вказаною нижче адресою:
minfin.com.ua/company/privatbank/review/69515/#com2505518

Бажаю Вам успіхів!!!

19 марта 2015, 10:41
Вдалося вияснити що що КОРЛОЛЬ Дмитро Николаєвич за весь цей тиждень отримував на рахунок дуже великі суми грошей і на рахунку лежить близько 280 000 грн, якщо ці суми надходили теж незаконно через обдурювання клієнтів, то значить є ще люди які зверталися в банк відносно цього клієнта Король Д, Н, з ним особисто по закону хай розбирається міліція шахрай він чи не шахрай. Також я знаю що номер телефону з якого мені дзвонили +380 93 061 16 30, та +380 93 061 13 26 записані на ім’я ВОРОКУТА ІВАН АНАТОЛІЙОВИЧ.

Прошу всіх звернути увагу на імена, та бути обачними, можливо хтось вже попадав в таку проблему, напишіть що можна зробити!
19 марта 2015, 11:06
Сергій,
оскільки здійснений Вами платіж виконаний з дотриманням всіх правил банківського обслуговування (вказано коректний номер картки одержувача, підтверджено проведення операції), повернення коштів виходить за рамки компетенцій Банку і розглядається як цивільно-правові відносини. У разі підтвердження органами внутрішніх справ шахрайства Банк зможе списати кошти з одержувача на Вашу користь на підставі рішення суду.
З повагою, ПриватБанк
19 марта 2015, 11:13
Навіть якщо вказано все коректно, можна оформити заяву на повернення коштів, це не маленька сума, я знаю що це цивільно правові відносини, але банк може з ініціативи відправника по заяві звязатися з клієнтом Король Д, Н і запросити його повернути кошти добровільно. Ви можете прийняти мою заяву на запрос повернути кошти??
19 марта 2015, 12:47
Сергій, Банк приймає заяви клієнтів на повернення коштів у випадку, коли при здійснені платежу клієнтом були помилково вказані невірні реквізити та клієнт не має інформації про те, кому саме потрапили кошти. У цьому випадку Банк має право, з метою нерозголошення даних про отримувача коштів, звернутися до нього з проханням про повернення помилково зарахованої суми відправнику.
З повагою, ПриватБанк
19 марта 2015, 14:40
Добре в чому проблема, я відправив кошти помилково не тій людині, а з цим Король Д.Н. звязку немаю! і хочу повернути кошти щоб переслати на інший картрахунок! так піде?
19 марта 2015, 13:00
Мені дуже шкода, що Ви опинилися в такій ситуації. Сподіваюсь, що Ви запам’ятаєте цей урок і надалі будете більш обачними.

По-перше, зверніться до міліції з письмовою заявою про те, що Ви внаслідок шахрайський дій конкретної особи перерахували на вказаний нею рахунок відповідну суму коштів (зв’язок з особою, яка так і не надала обіцяну послугу, обірвався одразу ж після перерахування коштів).

По-друге, підготуйте заяву у письмовій формі про повернення грошових коштів, за рахунок яких власник рахунку ПІП безпідставно збагатився, адресуйте її Голові правління Приватбанку (детально опишіть ситуацію і висловіть прохання, щоб банк на правах посередника звернувся безпосередньо до одержувача переказу з метою врегулювання питання про повернення грошей; посилаючись на ЗУ «Про звернення громадян» вимагайте від Голови правління письмово повідомити Вас про результати переговорів).
19 марта 2015, 13:13
Відправте заяву про повернення коштів у найближчому відділенні Укрпошти на адресу головного офісу Приватбанку цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення (це обов'язково!!!).

Крім того, напишіть скаргу в НБУ стосовно того, що співробітник(и) Приватбанку не вжили належних заходів та проігнорували Ваше прохання анулювати переказ (вкажіть адресу відділення Приватбанку, де Ви робили переказ і куди згодом зверталися для його відкликання, дату та точний час звернення, а також прізвища представника(ів) банку, з якими Ви спілкувалися з приводу Вашої проблеми). Додатково зафіксуйте цей інцидент зателефонувавши за номером
044-230-19-60 (гаряча лінія НБУ).
19 марта 2015, 13:20
Полезный комментарий

Більш детально за вказаною нижче адресою:
minfin.com.ua/company/privatbank/review/69515/#com2505518

Бажаю Вам успіхів!!!
19 марта 2015, 14:20
Дякую велике за допомогу, заяву написали в міліцію відразу!
Дратує те що банк ніяк не вирішує питання про повернення, або скасування переказу грошей, немає різниці які підстави в мене для цього (невірний отримувач, невірний номер картки, отримувач шахрай) я знаю, що якби це був інший банк, то прийняли б заяву на повернення грошей! Тепер розумію чому шахраї вимагали положити кошти саме через касу приватбанку!
19 марта 2015, 23:37
«якби це був інший банк, то прийняли б заяву на повернення грошей!»
Цікаво, в якому це банку можуть от так запросто відізвати платіж і повернути його платнику? Я через такий банк буду оплачувати всі інтернет-покупки. Заплатив — товар отримав — платіж відізвав. Кр-расота! :-)
20 марта 2015, 9:01
В будь якому банку відправник може написати заяву на повернення коштів ( в заяві вказуєтьмся причина — це може бути невірний номер рахунку, не належний отримувач і т.д.) банк приймає цю заяву та на її підставі звязується з неналежним отримувачем щоб той повернув гроші добровільно. по закону на це неналежному отримувачеві дається до 5 діб. І ясне діло якщо людина адекватна то поверне кошти на запит банку. А якщо відмовляється повертати, то звертаюся до суду, і на це буде нормальна підстава, бо отримувач відмовився повернути гроші, отримані помилково та безпідставно. Так от приват банк відмовляється приймати заяви! Я написав що гроші відправив не тій людині, сумма не маленька, і хочу їх повернути щоб переслати на інший правильний рахунок!
20 марта 2015, 10:38
«Я написав що гроші відправив не тій людині»
Це називається надання завідомо неправдивої інформації. Ви прекрасно розумієте, що заплатили саме ТІЙ людині. Навіщо ж тоді вводити в оману працівників банку?
Я розумію, що сумма немаленька і хочеться її повернути в будь який спосіб, але починати цей процес з відвертої брехні якось не годиться.
20 марта 2015, 10:49
Ні, я розповів в банку все як є, з наданням правдивої інформації, і що мені дали картку особи з якої звязку в мене немає, бо спілкувався я з людиною -не власником картки. А банк зразу сказав то шахраї, і до побачення допомогти не можем!!! не можете оформити заяву, я розумію що списати гроші самі вони не можуть, але звязатися з клієнтом можуть і зробити запрос на повернення можуть!!!
Але банку простіше назвати того клієнта шахраєм, і відморозитись
27 ноября 2015, 14:50
Це все не так — Укрсиббанк в таких випадках також відмовляється приймати такого роду заяви. Кажуть, що заяву повинен писати отримувач коштів.
Представте собі, який бред говорять банки, щоб захистити шахраїв.
20 марта 2015, 15:06
Нещодавно Приватбанк за вказівкою Ощадбанку ВСУПЕРЕЧ чинному ЗАКОНОДАВСТВУ України НЕПРАВОМІРНО списав з рахунку БЕЗ ЗГОДИ свого клієнта кошти, що були успішно зараховані та отримані через банкомат. Уявляєте?
Отже, Приватбанк спрямував списані кошти за реквізитами, зазначеними у вказівці, внаслідок чого недобросовісний відправник і товар отримав, і гроші назад повернув, а клієнт Приватбанку без товару залишився і ще й з МІНУСОМ на рахунку! Ось так!!!
minfin.com.ua/company/privatbank/review/70084/#com2514641

А в даному випадку Приватбанк щось зам’явся… навіть заяву відмовився приймати на відкликання переказу! Чому? Подвійні стандарти?! Чи справа зовсім в іншому?! Можливо, Приватбанк свідомо покриває шахраїв, отримуючи за це комісійні?
Хоча наразі ще невідомо, хто є автором цієї афери, а тому хто і кому платить – питання поки що відкрите!
LeDress
LeDress
19 марта 2015, 13:49
Да, и не спешите, пока вы будете заниматься переписькой, ожидать ответ банка и прочее, открывший карту на бомжови кидалка, естественно не снимет нал, а будет ждать рассмотрения вашего вопроса.
в заявлении в мылицыю не забудьте написать цель перечисления — незаконный обмен валют, возможно это их тоже заинтересует.
а если серьезно, то, конечно на мой взгляд, банк после получения ТАКОГО заявления, имеет право блокировать счет получателя на разрешенные законом 3-7 дней и выяснять обстоятельства при наличии средств на счете получателя.
Но приватбанку наверно эта возня не интересна, проще клиента отправить в органы, естественно пока он походит — счет будет пустой.
А блокировать под НАДУМАННЫМ предлогом Приватбанк предпочитает более-менее крупные счета и в этом он достиг совершенства не без доли изысканности и цинизма.
Александр Ромашко
Александр Ромашко
15 апреля 2015, 20:13
Здравствуйте. Со мной 3.04.2015 приключилась та же беда. В отделении Приватбанка скинул на карточку 5457 0822 8153 4953 КОРОЛЬ ДМИТРИЙ НИКОЛАЕВИЧ 25000 грн. Естественно ничего в ответ не получил. Вызвал милицию, составили протокол, завели уголовное дело. Взял я в милиции выписку с уголовного дела, поехал в банк. Потребовал возврат денег, мне отказали. Позвонил в службу поддержки клиентов Приватбанка, они зарегистрировали мои претензии. Сказали, что служба безопасности будет рассматривать мою жалобу. Теперь думаю написать письмо в Днепропетровск в главную контору о том, что мне отказали в возврате денег, и что это уже не первый случай именно с этой картой и ее владельцем.
То, что мы очень наивные люди (выражаясь культурным языком) — это ясно, но больше всего возмущает то, что банк не принимает никаких мер по предотвращению таких махинаций.
Кто что думает по этому поводу?
nicklviv
nicklviv
29 сентября 2015, 23:59
Можливо хтось був у такій ситуації і знає що можна зробити ще? Та і взагалі чи варто витрачати час? Чи просто забути про Приватбанк і повернення коштів? У двох словах, був кинутий шахраями як «Лох» на Сландо через Приват 24., хоча себе таким не рахую, але так все тонко і основне не навязчиво. Ніколи не подумавби… Зареєстрував подію шахрайства на гарячій лінії Привату, написав заяву в Міліцію, був в СБ Приватбанку… Ось відповідь Приватбанку 28/09/15(1 місяць): «Ваш запит у банк опрацьовано. Для вирішення Вашого питання від 30-08-2015 рекомендуємо Вам звернутися до органів внутрішніх справ. Ми дякуємо Вам за звернення» Я так зрозумів що це все на що спроможна СБ Приватбанку та і сам Банк, крім як видавати Кредитки «Gold». Хоча я являюся клієнотом «Приватбанку» з 1997р. як фізична та юридична особа.
Номера тел. шахраїв: 0668675396, «працівника» Привату: 0567675637, 0567675190
Буду вдячний за поради!
27 ноября 2015, 14:48
Я почитала в коментарях, що Ви вважаєте нібито, якби був інший банк, то він прийняв би якісь міри: коментарій від shkiper37000
20 марта 2015, 09:01
Сергій, Киев
В будь якому банку відправник може написати заяву на повернення коштів ( в заяві вказуєтьмся причина — це може бути невірний номер рахунку, не належний отримувач і т.д.) банк приймає цю заяву та на її підставі звязується з неналежним отримувачем щоб той повернув гроші добровільно. по закону на це неналежному отримувачеві дається до 5 діб.… Так от приват банк відмовляється приймати заяви!
Все це не так.
Оскільки недавно зі мною така ж проблема в Укрсиббанку — ТАК ВІН ТАКОЖ ВІДМОВИВСЯ ПРИЙНЯТИ ВІД МЕНЕ ЗАЯВУ.
ВСІ БАНКИ ОДИНАКОВІ — ЗАХИЩАЮТЬ ШАХРАЇВ
Михаил Секретарь
Михаил Секретарь
16 марта 2016, 13:54
Здраствуйте я на сайте olx.ua заказал себе телефон деньги скинул на перед 500 гриыень на карточку номер карты 4149 4978 5568 7416 вот номер человека 0968370912, етот человек удалил обявление и не берет трубку уже 3 дня что мне делать чтобы узнать где жывет етот человек? Прошу кто может помогите!
wwr523892
wwr523892
21 мая 2016, 16:40
Ситуація у мене виникла подібна як у більшості.Звертатись нікуди не буду але урок запам«ятаю.Перерахував я 420гр.на карточку приват банку через приват 24.-після чого власник картки виключивши телефон — зник.Якщо комусь Ц/ікаво картка зареєстрована Сушицький Віктор Володимирович ном.картки 5168-7553-9979-0902
12 марта 2018, 15:13
Приватбанк — це аферистична структура Дніпропетровського мафіозного синдикату, яка хитромудрими сплетіннями, правдами і неправдами, вибиває з людей гроші ні за що. А люди переплачуються вдесятикрат, і ще й залишаються боржниками. А який психологічний тиск створюють на клієнтів по телефону їхні недолугі працівники з безглуздими і провокаційними пропозиціями (0567369129 — це тел. служби безпеки горезвісного банку, де вас «пресують», потім середує дзвінок колекторів найбільш поширених «бєзпрєдєжльщіків» -ь 067942083. 0971108366). Позичаєш гроші під 16-відсотковий процент, повертаєш — під 30 %. І головне, клієнта ні про що не попереджають… Дрогобичани, краяни, не зв'язуйтеся з тим позорним Приватбанком. Не беріть кредити, не вкладайте депозити. Бо все одно нічого доброго з цього не вийде. На ваших кровно зароблених грошах наживатиметься Коломойський і його пиз… братія. А вас ще й облиють помиями банківські клерки Дрогобицького відділення приватбанку. Знаю це з власного гіркого досвіду.
Якщо зголосяться клієнти, з яких кроповопивці приватбанку сосуть гроші, звертайтеся на мою електронну адресу- torispeccor1@gmail.com. Обіцяю, що зможу вам допомогти. Разом з вами ми заставимо цих безсовісних аферистів поважати Закон, а не жити за своїмии грабіжницькими правилами. Ми зможемо вирішити цю проблему в цивільно-правовому полі.
12 марта 2018, 15:40
Робіть висновки: http://droginfo.com.ua/content/view/2600/ З того часу не змінилося нічого на краще, хоча ваша структура стала державною. Приватбанк поміняв форму власності і юридичну адресу (на Дніпрі :) http://pr-z.com.ua/prokuror-goncharuk-i-banki

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / ПРИВАТБАНК не допомогає в поверненні грошей що надісланні на картку шахраїв