VASYLYAR07 5 апреля 2023, 22:01
Перебуваючи за кордоном з кридитної карти відбулося зняття коштів без відома, дозвонитись на гарячу лінію не можливо відразу зняло 100гривень потім всі кошти блокування карти та зменшення ліміту через Приват24 нічого не вирішило карта розблокувалась самостійно
6 апреля 2023, 11:25
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратись в ситуації.
valeriiivanov 5 апреля 2023, 21:45
Кей последнего мерчанта i53059807499.
Попытался я значит свой сайт подключить к платежной системе от нашего любимого привата. Загрузил кучу документов, жду… Запросили ВСЕ контракты с поставщиками за пол года работы — я их отправил. Пришел шаблонный ответ:
«У нас є ряд зобов’язань перед регуляторами (Міжнародні Платіжні Системи, НБУ і т.д.) при андеррайтингу мерчантів, їх моніторингу та процесуванні транзакцій.
Тому, щоб уникнути потенційних санкцій з боку регуляторів за недотримання правил роботи в інтернет-еквайрингу, ми змушені відмовити Вам в активації магазину.»
Попытался выяснить через тех поддержку в чем же все-таки проблема (немного по-уродски это выглядит, меня всё-таки вынудили раскрыть коммерческую тайну).
Диалог примерно такой:
-Можете назвать конкретную причину?
-Сотрудничество невозможно.
-Почему?
-«Кидает шаблон»
-Не, я это уже читал, я спросил конкретно в чем проблема моего магазина?
-«Кидает шаблон»
И так примерно неделю реального времени. Я настолько наплевательского отношения к себе в жизни не испытывал.
В результате я обратился в онлайн-чат на сайте. Там тоже ничего интересного не сказали, но в ходе моего допроса (по другому это не назовешь) выяснилось, что по документам у меня все чисто и я могу попробовать пройти ещё одну активацию под другой ассортимент товаров. Для понимания, магазин на пром.юа, т. е. я по определению не могу продавать какие-то специфические, а тем более незаконные товары. Торгуем одеждой и некоторой электроникой. Рейтинг у нас тоже очень высокий, заказов много. Недовольных клиентов, а тем более повода относить нас к hight-risk просто не существует.
Попробовали изменить ассортимент, так же сообщили, что мы работаем по дропшипингу, подготовили соответствующие документы. На этот раз у нас запросили ВСЕ ЖИВЫЕ ФОТОГРАФИИ отправок по новой почте за пол года. И реальные фото товара. Около 200 мегабайт фотографий (1500 заказов) в сжатом виде мы им отправили. Потратили на это дело ПОЛ ДНЯ реального времени. Результат — шаблон.
Переспросили сотрудника насчет черных списков, запросили повторную проверку, смену модератора — на всё отказ, черных списков у них нет — можете попробовать ещё раз.
Изменили ассортимент до 1 (ОДНОГО) товара (зарядка для квадрокоптера) — результат уже через 20 минут получили шаблонный отказ. По прежнему без какой-либо причины. Её там в принципе быть не может — сайт пустой, документы идеальные. В чате сказали, что с 1 м товаром тоже можно, минималки у них нет. Добиться вменяемого ответа нельзя никаким образом, какого-то решения вопроса, выйти на контакт с модератором нельзя по причине «не хочу». Замечательно
И тут я вспомнил — это же Украина) А ФОП у меня из Донецка. Родился вообще на территории современной РФ. Нацизма тут нет, правильно?
Мы получили отказ, потому что у нас ФОП из Донецка! Других причин просто быть не может. Сидели у отмороженной тп пытались выяснить что же не так, потеряли пару недель продаж, кучу времени, денег, только потому, что мой ФОП выбрал сторону Украины в конфликте. Вот тебе и спасибо называется.
Многомиллиардная корпорация не может нанять людей на работу, контроль персонала просто отсутствует… Позорище
6 апреля 2023, 11:22
Вітаємо.
Дійсно, у нас є ряд зобов´язань перед регуляторами (платіжні системи, НБУ і т.д.) при перевірці мерчантів, моніторингу мерчантів та процесуванні транзакцій.
На жаль, при роботі з вашим сайтом ми не бачимо можливість повного дотримання цих зобов´язань на належному рівні.
Щоб уникнути потенційних санкцій з боку регуляторів за недотримання правил роботи в сфері інтернет-еквайрингу, змушені відмовити.
OleksandrG 5 апреля 2023, 21:24
Доброго вечора, шановне панство! Зтикнувся з сиітуацією яка раніше була описана добродієм Yaroslav3328 на цьому сайті. 04.03.2023 року близько 14:10 при поповненні своєї долларової картки з терміналу приватбанку після внесення 100дол купюри на екрані висвітився надпис«Термінал тимчасово не приймає готівку, ви можете провести операцію і оплатити її карткою»-гроші на рахунку не з«явились. Припустивши що стався збій терміналу, або заїдання купюри в купюроприймачу сфотографував екран терміналу і його номер, та відразу зателефонував до служби підтримки приватбанку та пояснивши ситуацію оформив заявку на повернення. Мене запевнили що після інкасації все перерахують і зарахують суму на картку. Організувати цілодобову почесну варту біля терміналу до появи служби інкасації немав фізичної можливості, про шо зараз можливо десь глибоко в душі і жалкую. Ну, а далі події розгортались по цікавому сценарію, я отримав повідомленя: факту збою не виявлено, при інкасації вашої купюри небуло, в поверненні відмовлено, друга заява скінчилася так само.На мій запит, а ви купюроприймач перевіряли, може там застрягла та злощасна сотка, а по камерам дивились?, відповідь була-купюри немає і крапка. Моя ситуація судячи з відгуків на сайті мінфіну непоодинока і носить ознаки системнго характеру. Складається враження що банк користується якимись терміналами Шредінгера в яких купюри мов би і є, а мов би їх і немає одночасно. Вони періодично зникають у небуття по дорозі від купюроприймача до накопичувача, або термінал перетворює їх на іншу невідому субстанцію яка не підлягає обчисленню. Є, звісно, ще одне припущення, що купюра загубилась десь по дорозі від терміналу до банку, але я схильний вірити, що в службі інкасації банка працюють цілком віддані своїй справі і професійні люди.
7 апреля 2023, 15:51
Вітаємо.
За вашою заявкою ми отримали підтвердження збою. Приносимо свої вибачення за незручності та поспішаємо повернути кошти.
Kiiil 5 апреля 2023, 17:17
Доброго дня, я получив зарплату від зсу. І мені обмежили доступ до картки, кажуть що якісь шахрайські дії зверніться до поліції я написав заяву але вони цим не займаються і я ніяк неможу получити ці гроші, прийде наступна зарплата і я незможу скористатись своїми грошима, погана в мене думка про ваш банк!
5 апреля 2023, 18:26
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.
John Kryt 4 апреля 2023, 20:37
Я в принципе нормально раньше относился к этому недо-банку, но однажды мошенники украли кредитные деньги у одного моего близкого человека. Полиция соответственно не работает, а банк требует вернуть сумму обратно…Интересно куда смотрит СБ, и не дело ли рук самого банка, так как SV код и т. д. не передавалось… Пока ждали в полиции три часа, за это время пришло не мало людей по похожим ситуациям, и угадайте от какого банка? Бинго Приват мать его банка…
5 апреля 2023, 9:52
Доброго ранку!
На жаль, у відгуці відсутні дані по яким ми могли б перевірити інформацію по описаній ситуації. Власник картки завжди може самостійно звернутись в підтримку зручним для нього способом для отримання консультації.
Проведення платежів в інтернеті або операцій в особистому кабінеті Приват24 можливе лише за умови знання даних (картки або паролів), що відомі лише власнику картки.
ПриватБанк неухильно дотримується правил конфіденційності і не передає дані клієнтів третім особам. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
fira2023 3 апреля 2023, 21:06
заблокували рахунки: особистий та ФОП без пояснень. Дуже прикро, що в такий час, таке- відношення до бізнесу…
4 апреля 2023, 10:07
Ми звернулись до вас в приватному повідомленні, щоб уточнити контактні дані та розібратись в ситуації.
GardRU 3 апреля 2023, 20:44
украли деньги с привата 28 апреля 2020 года в 20−44 часов
У меня очень похожая ситуация.
Мошенники Украли с долларовой карты 3.04.2023 в 00.47 digital 229долларов, ночью через все тот же TWITERM терминал, без подтверждения через смс или онлайн банкинг. Высвечивается, типа оплата на сайте AWS EMEA, aws amazon.co
номер заявки в приватбанке 2429246

Самое интересное, что карта нигде не светилась, ни в каких магазинах, онлайн сайтах, и она digital, поэтому данные знать могло я и приложение privat24.
15 марта 2023 говорит банк, что была авторизация на сайте amazon, но я этого не совершал
Теперь вопрос: как доверять свои деньги банку?! ПРИВАТ БАНК — Найдите защиту от этого и верните мне деньги!
4 апреля 2023, 9:48
Доброго ранку!
Шкодуємо, що вам довелось зіткнутись з такою ситуацією.
Оплата на сторонньому сайті можлива лише за умови введення даних картки, що відомі її власнику. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
Зі своєї сторони ми проводимо оскарження платежів за правилами платіжної системи та зробимо все, щоб повернути вам кошти. Наразі заявка на оскарження в роботі і за результатом її розгляду ми вас додатково проінформуємо.
Semen2007 3 апреля 2023, 8:36
У моєї дити була карта юніора, протягом 3 років все було добре. 18 березня заблокували, кошти не повертають. Чекали 15 днів якогось дзвінку. Марно. Переписувались у чат боті, там і повідомили що якісь шахрайські дії. Ми у шоці, дитину незаконно звинуватили у кримінальному злочині. Ніхто нічого не пояснив. Гроші не повернули.
3 апреля 2023, 10:27
pravda25 2 апреля 2023, 15:12
Отделение по адресу: Хмельницкий, пр-т Мира, 72/5
Обережно ШАХРАЙ! Кидало! ОЛХ Хмельницький

093 161 2605

Картка ПриватБанк
5168 7554 4009 0989 (5168755440090989)
Храмченко Анатолій Федорович

Картка яка прив’язана до нової пошти:
537541xxxxxx2995

Місце реєстрації: Хмельницька область, с.Вербка вул.Вишнева,42

ХРАМЧЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
093 161 2605
Місце реєстрації: Хмельницька область, с.Вербка вул.Вишнева,42

Продають запчастини для авто на ОЛХ: olx.ua/d/list/user/MduBm/

Авто на AUTO.RIA: auto.ria.com/uk/search/?user_id=11313627&custom=3&abroad=0

Jeep Grand Cherokee SRT 2015
BX 7770 CI 1C4RJFAGXFC955799

Mercedes-Benz G-Class 2000
BX 1314 HO WDB46324x1Xxxxx79

Бере передоплату за запчастини, запчастини не висилає, передоплату не повертає, номер телефону і Вайбер додає у чорний список, після чого не можно з ним зв’язатися.
Працює в Хмельницькому, є свое СТО в тому же місці, це з його слів.

Варианти написання телефону
+380 93 161 26 05
093 161−26−05
093 1612605
2 апреля 2023, 17:01
Вітаємо.
В описаній вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Сподіваємося, що таких ситуацій у вас більше не буде.
Дякуємо за розуміння.
Елена Берестова 2 апреля 2023, 14:18
Добрый день, хочу поделиться ситуацией, которая наполнила меня полным непониманием и гневом. Я давно клиент Приват Банка, никаких претензий к нему за эти годы у меня не было, и вот… В субботу 1.03.2023 мне было необходимо продлить контракт с Водафоном — Год без абонплаты. Я пыталась перевести со своей банковской карты на свой номер телефона — 1911 гривен. Обычно такую операцию достаточно подтвердить в приложении телефона Приват Банка. Но на этот раз мне предложили позвонить на номер 3700 и пройти подтверждение своей личности. Разговаривала я со своего номера, который привязан и к карте Приват Банка, ответила на вопросы — ФИО, место проживания, место работы, дата рождения, невнятные вопросы о моих переводах другим лицам, опять дата рождения и электронный адрес, который меня попросили повторить и дальше продиктовать по буквам, Все это время я находилась рядом с оператором Водафона, а за мной очередь, Мое терпение меня покинула, и я задала вопрос — неужели меня оператор еще не идентифицировал, на что молодой голос девушки (сотрудника Приватбанка) сказал — что денежную операцию не могут подтвердить, так как я не на все вопросы правильно ответила. Я поинтересовалась — какой из моих ответов был не верным? Но трубку повесили… Дальше, хорошо, что вместе со мной была моя дочь, со своей карточкой Приват Банка, и ей перевести нужную сумму на мой номер разрешили, а мне на свой нет… На тот момент мне было просто необходимо продлить контракт с Водафоном и банк который должен мне в этом помогать, просто повернулся ко мне спиной. Возможно это человеческий фактор оператора, но мне от этого не легче. Дальше хуже, карточку мою банк заблокировал, несколько раз пыталась дозвониться по номеру 3700, где мне сказали, что мой номер не является абонентом Приват Банка, на телефоне в приложении Банка так же все заблокировано, впереди воскресенье, карточка у меня одна. Я живу в Харькове, многие банкоматы и отделения Приват Банка закрыты, в понедельник поеду разбираться. Так обидно, что в такой сложное время появляются дополнительные проблемы там где их могло бы и не быть.
2 апреля 2023, 16:58
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
В зазначеній ситуації для зняття обмеження ви можете звернутись в наш чат на сайті банку. Вам також знадобиться веб-камера.
Андрій Дідик 1 апреля 2023, 14:00
Звернувся у підтримку, в якій мені запропонували вирішити цю проблему самому.
1 апреля 2023, 16:39
Перепрошуємо за дану ситуацію. Ми обов'язково проведемо роботу з оператором, щоб уникнути подібних непорозумінь в майбутньому.
Із зрозумілих причин ми не маємо змоги надати інформацію персонального характеру, що стосується вашого питання публічно. Однак ви можете побачити необхідну інформацію в своєму Приват24 https://next.privat24.ua/. У разі виникнення додаткових питань ви можете звернутись до нас в приватному повідомленні, будемо раді допомогти.
Полезный комментарий
Андрій Дідик 3 апреля 2023, 23:01
Все вирішилось, дякую.
Den0001 31 марта 2023, 12:24
Сегодня нужно было оплатить 120 евро важный плетеж. Ввел как всегда данные карты. Получил уведомление в приложение, подтвердил и вуаля платеж не прошел. Как потом оказалось надо приехать в отделение банка, упасть на колени и умолять чтобы они сделали этот платеж. По предыдущему отзыву приват проблему так и не решил. Но зато у них сидит в отделении королева к которой надо подползать на четвереньках и кланяться чтобы тебя приняли и не дай бог вы испортите ей настроение. И вообще как я посмел ходить со своими проблемами по неработающему приватбанку и мешать ей в соцсетях сидеть.
31 марта 2023, 14:00
Вітаємо. Для проведення вказаної операції досить змінити інтернет ліміт. Ви можете це зробити в Приват24. Для збільшення ліміту в Приват24 радимо перейти в меню: Гаманець — Картки — Вибір картки — ⚙ — Оплата в Інтернеті, де потрібно вказати суму і період дії ліміту, підтвердивши операцію. Ліміт встановлюється протягом 5 — 10 хвилин. Також бачимо, що на даний момент у зверненні у відділення Банку немає необхідності, подану вами заявку було розглянуто та було проведено зворотній зв'язок. Якщо у вас залишились невирішені питання, напишіть нам, будь ласка, у приватні повідомлення, щоб ми могли допомогти розібратись у ситуації.
Kray 30 марта 2023, 14:09
17 січня 2023 року вночі на протязі 4 годин з моєї платіжної картки знімали кошти 16 разів поспіль на суму 850 грн. Банк не відреагував. Банківська картка була при мені, ніхто нею не користувався. Військовий стан вночі нічого не працює. Вранці звернулася до найближчого відділення — заяву не прийняли, відмовили і сказали розбиратися самій хто міг зняти, прямим текстом звинуватили мене саму. Звернулася в поліцію написала заяву, але вони запросили все ж звернутися в банк з заявою до банку. Звернулася на центральний офіс м. Кропивницький. Відмовили. Довго настоювала — прийняли. Пройшов місяць, звернулася — сказали на розгляді, пройшов другий місяць — сказали, що вертати кошти не будуть, так як у них є якісь методики та правила в самому банкові. Звернула сьогодні — відповіли, що гроші не повернуть, є у них якісь власні правила. Попросила ще раз зареєструвати заявку на шахрайство — відмовили.
Вважаю, що саме ПРАЦІВНИКИ ПРИВАТБАНКУ є шахраями, які торгують даними клієнтів та банківських даних. Саме по цій причині вони не розглядають шахрайство та не шукають винних, не повертають кошти.
30 марта 2023, 15:20
Вітаємо!
Оплата з картки в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки.
Нам дуже шкода, але провести оскарження в рамках правил платіжної системи не є можливим. Це викликано тим, що сума платежу не підлягає оскарженню. Правила єдині для всіх можливих банків-заявників і, на жаль, не можуть бути змінені. Рекомендуємо Вам звернутися до отримувача коштів для врегулювання цього питання.
Sergiy91 29 марта 2023, 21:29
Через приват 24 вносили кошти за покупку квартири, поповнювали картку через банкомат приватбанку, який забрав немаленьку суму грошей, вибив технічну помилку і не зарахував їх на картку. Одразу ж зателефонували на службу підтримки, прийняли нашу заявку і пообіцяли вирішення на протязі 3-х днів. Благо забудовник зрозумів ситуацію та дав нам відстрочку на 3 дні для проведення платежу без штрафних санкцій Сьогодні 4-й день, інкасацію банкомату ніхто не проводив, у банку та колл центрі сказали, що все що можуть порадити це чекати. Я ще розумію коли б у нас зависло 1 чи 2 тис. грн, а сума значно більша і можна було б з розумінням поставитись до клієнта і пришвидшити розгляд інциденту, який стався у зв’язку з некоректною роботою банкоматів привату. У нас тепер дилема, платити пеню чи позичати кошти і чекати незрозуміло скільки рішення по нашій заявці. Якщо вам дорогі ваші нерви, час то краще не мати справу з такими банками і тим більше переводити велики суми їх терміналами. Чесно був значно кращої думки про цю установу.
30 марта 2023, 9:25
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності, пов'язані з роботою банкомату. Вже звернулись до вас у приватні повідомлення для уточнення контактних даних платника та детальної перевірки інформації.
mrMac 29 марта 2023, 14:55
Банк замість того щоб вести діалог з клієнтом. Подав до суду в військовий час щоб була негайно виплачений борг який виник з початку війни по іпотеці.
Державний банк заганяє людей в глухий кут, замість того щоб увійти в положення та допомогти вирішити цю проблему.
Без поредження подає до суду, не йде на діалог з клієнтом.

Потім дивуються що люлди ухиляються від мобілізації, яка в людини має бути мотивація що в такий час держава не допомагає, а заганяє людину практично в глухий кут своїми діями.
29 марта 2023, 19:00
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.
Yaroslav33 28 марта 2023, 20:21
Отделение по адресу: Полтава, ул. Небесной сотни, 61
20.03 о в період з 14:00 до 14:15 я звернувся у відділення Приватбанку що знаходиться за адресою м. Полтава, вул. Небесної Сотні 61 для поповнення своєї валютної карти в терміналі самообслуговування. Після того як я вніс 100$ термінал видав повідомлення що «термінал тимчасово не приймає готівку». Я відразу подав заявку через кол центр, і сфотографував цей термінал. Працівник приватну, запевнила, що гроші зарахують на рахунок. Через 2 дні мені прийшла відмова в зарахуванні, так як в кейсі не виявлено зайвої купюри, як мені пояснили на підтримці. 22.03.2023 я звернувся знову у службу підтримки і подав нову заявку, так як поповнення відбувалося в терміналі, камери відеоспостереження все це повинні були зафіксувати, і виходячи з законів логіки якщо купюра застряла в приймальнику і не дойшла до лотка значить її при інкасації повинні були ізять, а так як мені її не повернули значить інкасація її, а саме 100$ привласнила, тобто украла. При зверненні на підтримку, а саме спілкувався зі мною Дмитро, скаргу на інкасаторів він не зафіксував, наче він і сам з ними в зговорі, або їх покриває своїх колег, він зафіксував лише повторну заявку на повернення 100$. Сьогодні 28.03.2023 знову подав заявку, і просив зафіксувати 2 скарги, і на Дмитра, і на інкасацію. І взагалі така ситуація зі мною невперше, роки 2 назад була аналогічна, але я тоді не міг припустити що таке може бути, приват просто не повернув 100$ і це на тому закінчилось. В поліцію я не звертався. Але 2 раз крадіям дарувати 100$ я не буду. Хочу справедливого покарання, невже в державному банкі так підбирають персонал!
29 марта 2023, 16:46
mimopro 28 марта 2023, 15:38
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 30
Якесь божевілля. Перед від'їздом для батьків зробив додаткові картки котрі прив’язані до МОГО рахунку. Також зробив довіреність.
Коли мати звернулась замінити картку, довіреність не прийняли, бо не тими словами (не має чіткого переліку як бажає юр відділ Привату) написано і те що вказано чорним по білому «будь які дії и будь що без винятку» не влаштовує.
Вирішив не бодатися и пійти на зустріч, зробив запит де попросив надати чітку відповідь що зробити щоб моя мати могла перевипускати картки. Отримав письмову відповідь на звернення № 15751477 р. (№ 907989-ВБ від 15−02−2023). Зробив доручення в іспаніі, апостіль, переклад в Україні. Вчьора мама замінила нарешті одну додаткову картку котру я випускав для неї. Нагадаю додаткова картка котра прив'їза до мого рахунку. Сьогдні мама пішла у відділеня замінити картку котра на батька — відмова у грубій формі, слухати мої аудіповідомлення відмовились, сказали їй не ЗАЙНІМАТИ ЇХ ТА ЧАС ІНШИХ КЛІЄНТІВ. Дзвоню на 3700, говорять, так бачимо довіреність пройшла перевірку все добре. Потім уточнюю за картку котору для батька випускав й починають расказувать що ще й на нього потрібна довіреність. На мої логічні запитання відповіді нема, тіль «може в вас є ще питання?». А питання наступне: Я зробив на мати доручення в Україні, перший раз відмовили бо не такі слова не той порядок. Потім зробив не просто як просили, а ще доповнив окрему що може випускати перевипускати будь які картки до будь яких рахунків і у тому числі вказав перелік моїх рахунків. Моя мати мій представник, на те я їй й зробив доручення. І я не можу зрозуміти і мені нікто не дає відповіді ЛОГІЧНОЕ, чому моя мати не може перевипустит картку котра прев’язана ДО МОГО РАХУНКУ, которий вказан у довіреності. ВІдповідь «картка на вашого батька, а довіреність на маму, тому батьку теж потрібна довіреність» мені не зрозуміла і не логічна, оскільки моя мати Є мій представник, которий може робити будь що З МОЇМ рахунком, і в довіреності я вказав що вона може робити будь що з моїм рахунком и отримувати будь які картки. Я ще розумію якщо б мені вказали попердньо у відподі це, а ле ж ні. Я ж коли звертався, я благав просто дайте чітку відповідь щоб покінчити вже з цим, що мені потрібно зробити щоб моя мати без перешкод могла робити подібні операціі… Ще раз наголошую, ОПЕРАЦІЇ З МОЇМ РАХУНКОМ…

декілька строк з довірності:
бути моїм представником у всіх філіях та відділеннях АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (Повне найменування АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК») з абсолютно будь-яких питань без винятку, в тому числі питання розпорядження будь-якими рахунками (в т.ч. картковими та у будь-якій валюті, в т. ч. доларах США, євро та українській гривні), відкритими на моє ім'я, а також в разі необхідності відкривати та закривати будь-які рахунки на умовах на її розсуд, замовляти чи перевипускати та отримувати платіжні картки у будь-якій валюті, в т. ч. доларах США, євро та українській гривні та ПІН-кодів до них.

— право випуску, перевипуску, заміни та отримання будь-яких карток (в т.ч. платіжних) для будь-кого рахунку, особливо для: UA…
28 марта 2023, 16:29
Картка за дорученням оформлюється на ім'я саме довіреної особи та при цьому прив'язана до рахунку довірителя. Таким чином, щоб перевипустити картку має звертатись саме та довірена особа на яку вона була оформлена. Наші колеги додатково перевірять коректність дій та консультації співробітника відділення та зв'яжуться за результатом.
1llus1on1980 28 марта 2023, 14:59
Шахрай з ОЛХ бере передплату за товар на картку 4149 4991 3986 6584 Гордієнко К.В. після чого заносить в чорний список.Коли звониш з іншого номера також блокує.
28 марта 2023, 15:57
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Danill 28 марта 2023, 13:17
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 30
Имею 2 карты привата, одна для выплат зарплаты. Другая универсальная. При открытии универсальной хотел получить ее без кредитного лимита. Но так оказывается нельзя, и приват выдал карту с лимитом 100 грн. Это важно!
Далее, с ноября 2022 года нахожусь за границей, картой не пользуюсь очень давно. На карте лежит 300 грн. В декабре получаю на имеил письмо от Привата, что у меня долг около 4000 грн. Пытаюсь разобраться. В приват24 зайти из-за границы не могу, украинские телефоны не работают. Еле пробиваюсь в чат привата. Там сообщают что с карты списаны 4 платежа по 1100 грн. Сразу 4, в одной торговой точке в США, за какие то консультации. Банковская безопасность ничего странного не увидела (((
Оформляю претензию на возврат. Карту банк сразу заблокировал, и после Приват особо не чешется, около месяца готовил документы, писал в торговую точку. Потом обратился в зарубежный банк и сразу получил возврат средств в полном объеме за мошеннические операции. Деньги Приват зачислил на другую карту, для выплат. Никак меня не известил об этом.
А на универсальную карту, на которой образовался минус, Приват успешно насчитывает проценты. Когда я увидел что деньги вернули, процентов набежало больше 500 грн. На вопрос как это могло случиться — Приват в своем духе ответил: читайте угоду
Приват может в одностороннем порядке, НЕ ОПОВЕЩАЯ ВАС, поднять вам кредитный лимит и слить уже ваши деньги мошенникам.
А вам насчитывать проценты и не спешить эти деньги возвращать. И ДАЖЕ ПОСЛЕ ВОЗВРАТА ДЕНЕГ зачислить их на другую карту, надеясь получить неправомерную выгоду в виде начисленных процентов.
Кстати, есть Постановление НБУ, по которому в случае спорных транзакций и при открытых претензиях, банк ОБЯЗАН депонировать сумму претензий на счет до разрешения ситуации. И также есть Постановление НБУ, согласно которому, возвращаемые денежные средства по спорным транзакциям ДОЛЖНЫ ЗАЧИСЛЯТЬСЯ ТУДА, ОТКУДА ОНИ БЫЛИ СПИСАНЫ.
Приват успешно клал на оба Постановления.
В результате его действий до сих пор растет процент по минусу на одной карте, деньги лежат на другой карте, я не имею возможности зайти в Приват и перебросить деньги (не буду вдаваться в подробности почему, поверьте — зайти в приват24 из-за границы для меня невозможно). В тех поддержке на сайте Привата мне в переводе средств с одной моей карты на другую постоянно отказывают.
В последний раз отказала оператор с табельным номером 303873(представиться отказалась)
До этого отказал оператор Тимур (номер предоставить отказался)
29 марта 2023, 9:10
Вадим Базілєвський 27 марта 2023, 13:10
Добрый день! Практически месяц назад столкнулся с негативными последствиями работы с Приватбанком. Ранее, никаких претензий не было. Сотрудничаю с банком, к слову, с 2015 года.
Теперь к самой ситуации. 21.02.2023 внес в АТМ (терминал+банкомат) довольно крупную сумму, он начал средства пересчитывать, далее выдал мне чек «Неможливо здійснити операцію. Зверніться, будь ласка, у службу підтримки». Я буквально в течение 15 минут обратился в службу поддержки (чат), предоставив чек транзакции и описав ситуацию. Банк на это создал заявку и попросил ожидать. Далее, обнаружив что внес более, чем указал в заявке оператору, обратился повторно, и оператор создал дополнительную заявку. К слову, при внесении средств АТМ не пересчитал сумму и не выдал ошибку что средств внесено больше. Далее, началась волокита с разбирательствами. Конечным ее итогом стал возврат мне средств по первой заявке (02.03.2023). С 03.03.2023 начались разбирательства по второй заявке (возврат остатка суммы). Та же волокита… На 7 дней мне позвонили с СБ банка, мы поговорили с его сотрудником, и выяснилось, что я внес в АТМ какой-то металлический предмет и из-за этого, он перестал работать и сбоя по остатку суммы обнаружено не было. На мои какие-то доводы о том, что я вносил, мне отвечали «А каким образом Вы это докажете?». В том месте, где я вносил средства стоят камеры, однако запись сохраняется до 14 дней. На момент разговора, прошло уже больше 2х недель. Более того, мне не предоставили результаты инкассации АТМ. Как я могу быть уверен в том, что служба инкассации просто не прикарманила эти деньги? Более того, у меня кроме средств в сумке никаких металлических предметов не было. Разговор был в пятницу. В понедельник, мне снова позвонил сотрудник СБ и сказал что заявка все еще в работе (хотя в пятницу он мне ясно дал понять что остаток мне не вернут). В службе поддержки одно и тоже «ждите ждите, ждите ждите». В среду (22.03.2023) наступил 14й рабочий день по заявке. Обратившись в службу поддержки, ответа я так и не получил. Создали еще одну заявку в пятницу (24.03) именно в СБ, сказали ожидать от 1−3 дней. Прождав выходные, в понедельник (27.03) мне ответили «ждите 30 дней». На этом моменте мое терпение уже лопнуло. Служба поддержки банка максимально неклиентроориентированная, на мои доводы о том, что я и так долго жду, мне ответили «чекайте, будь ласка». Никакой новой информации, никакой ясности по моим заявкам я не получил. Более того, по номеру 3400 не поступает обратного звонка. Дозвониться до Привата тяжелее, чем до президента. По ответам операторов, я понял что им дела нет никакого до моей проблемы. Я бы не расстроился даже, если бы речь шла о сумме в 200 грн, однако сумма в 250 раз выше. И это я веду речь о государственном банке, с которым, уже к сожалению, сотрудничаю с 2015 года. Хочу также сказать, что это ситуацию спускать на тормозах я не собираюсь, это мои деньги, дарить банку я их не собираюсь и делать из себя непонятно-кого я не позволю.
Также, непонятным остается тот факт, что карту моно пополнить в приватовском терминале — комиссии нет, а карту привата в терминале его банка — с комиссией?!
Читая отзывы других клиентов, я сделал вывод что у приватбанка какие-то проблемы. Иначе я не понимаю, как можно настолько нагло врать своим же клиентам и пускать в глаза пыль?
28 марта 2023, 13:03
Шкодуємо, що вам довелось зіткнутись з такою ситуацією. Зі своєї сторони ми провели належну перевірку з урахуванням всієї наявної інформації по ситуації. Наразі питання повернення додаткової суми про яку йде мова у відгуці на розгляді. За необхідності ми додатково з вами зв'яжемось.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝