Будьте уважними при розрахунках інтернет карткою в валюті

Marusay Marusay
6 февраля 2015, 14:11
без оценки
Розповім випадок щодо розрахунку інтернет карткою у дол. Приватбанку
Я постійний покупець в інтернет магазині Ebay де платежі за покупки проходять через платіжну систему paypal яка за розрахунки комісію не бере.
05.02.2015 хотів здійснити покупку вартістю 85 дол, на карці як раз була ця сума для оплати, після здійснення всіх необхідних операцій на Ebay, програма видала що недостатньо коштів на рахунку. Я подумав що перевищив ліміт і вирішив здійснити іншу покупку на меньшу суму, але товар був в євро, а саме 14,45 євро, після всіх необхідних підтверджень покупка була вдалою.
Тільки мене застав великий шок коли прийшла смс де баланс склав на 26,75 дол.сша меньше!!! Перед здійсненням покупки я телефонував на гапячу лінію і мене запевнили, що при розрахунку цією карткою комісії за інтернет покупки не має, конвертація здійснюється на пряму долар/євро, так поясніть мені яке у вас співвідношення пари долар/євро, бо у мене виходить що євро на 85 відсотків дорожче від долара, навіть якщо рахувати по комерційному курсу через покупку в гривні то євро дорожча від долара на 30 відсотків!!! В приват24 у виписці сума витрат не відобразилася тільки надходження, що я перераховував з гривні в дол по комерційному курсу чорного ринку 25,0 грн.
Приватбанк як розуміти ваші дії!!! Ви вже зовсім знахабніли. Тепер я розумію своїх клієнтів яки активно покидають ваш банк.

Комментарии (2)

+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
6 февраля 2015, 14:22
ПриватБанк
#
Шановний клієнте, доброго дня!
Нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, так як зазначених даних недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта. Направте, будь ласка, на help@pb.ua Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук. Сподіваємося на зворотний зв'язок!
З повагою, ПриватБанк
+
0
sergunya73
sergunya73
6 февраля 2015, 22:03
#
Девіз Привату — «Банк для тих, хто любить Україну». Ото й купуйте в Україні і українське. :-)
Я взагалі перестав користуватися інтернет-картками в доларах і євро ще в минулому році, як тільки почались перші обмеження з їх поповненням. Далі тільки спостерігав за чудесами з подвійною конвертацією і іншими варіаціями на тему. Добре що у вашому випадку хоч сума не досить велика. Могло бути і набагато гірше.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться