Золота картка

vipslord 6 февраля 2015, 6:40
Доброго дня!
З лютого за користування корпоративною карткою буду платити по 100 гривень (1200 в рік) Завдяки якісній онлайн бухгалтерії вирішив залишитись вашим клієнтом, хоч минулий тариф був 50 і мені дуже не сподобалось, що він виріс в два рази і так раптово.
Мої питання:
На яких умовах можливо стати учасником VIP клубу та власником золотої картки, щоб не платити додаткові 20 гривень в місяць?
Мій тато є золотим клієнтом — це на щось впливає?
Доходи в місяць 5, 10, 20 тисяч — можливо це?
Чи можливо стипендію перевести із звичайної картки для виплат на золоту картку? (За сумісництвом я і студент)
Про наявність депозиту в 25 тисяч я знаю і що це один із факторів безкоштовної участі в голд клубі, дякую.
Додаткове питання:
Я виїзджаю за кордон, як зробити щоб моя картка працювала там без проблем?
дякую

6 февраля 2015, 6:42
Якщо буде дурацька, шаблонна відповідь, покину ваш банк протягом цього місяця.
sergunya73
sergunya73
6 февраля 2015, 9:37
А якщо взагалі не буде ніякої відповіді? Дивна якась у вас позиція. З одного боку 100 грн за обслуговування не шкода, а з другого — жметесь за якусь «двадцатку».
6 февраля 2015, 16:06
Всі банки беруть кошти з юридичних осіб, за те, що ті використовують корпоративні картки. Тарифи у всіх різні, але % за зняття коштів, в пб 0.75% — що не погано.
50 гривень — це було раніше, хороший тариф. Додаток до нього — хороша онлайн бухгалтерія, і сервіс роботи із рахунками, хоч і не такий зручний як в просто приват24.
Стосовно «жметесь» — я не звик платити за те, що можливо отримати безкоштовно.
Стипендія 722 гривні, вона потрапляє на звичайну картку, все ок. В даному випадку абонплата за понти ціною 240 за рік(1/3 цілого місяця) — не актуальна. Із задоволенням ці кошти віддам дійсно тим, хто потребує їх.
6 февраля 2015, 9:52
Продовження:
Щоб Ваша карта без проблем працювала закордоном, рекомендуємо Вам заздалегідь повідомити банку про час і маршрут своєї подорожі. Зробити це можна в Приват24 (меню «Всі послуги -> „Налаштування“ -> „Карти“ -> „Не блокувати карту“). Ознайомтеся, будь ласка, з порадами ПриватБанку, які допоможуть Вам заощадити час і гроші, а також позбавлять від зайвих клопотів при поїздці за кордон pb.ua/abroad/.
З повагою, ПриватБанк
6 февраля 2015, 16:06
Приват банк, дякую за хорошу відповідь, мене це влаштовує.
6 февраля 2015, 16:13
Підкажіть, а як робити з корпоративною карткою?
6 февраля 2015, 16:23
Vipslord, Вам також необхідно включити функцію «Не блокувати карту (при виїзді за кордон)» в меню «Приват24 для Бізнесу» — «Управління картою / рахунком» або по телефону 3700.
З повагою, ПриватБанк
Bura Tin
Bura Tin
7 февраля 2015, 21:16
Не было печали, в приватбанке голдкарту получали…
9 февраля 2015, 15:35
Ну от, приватбанк, ви мене і підставили. Зробив все за інструкцією, але за кордоном картку мою не читає. Пише, що не може здійснити операцію. І що мені робити? Жити в Данії на сонячній енергії, на вулиці, ходити пішки!?
11 февраля 2015, 11:45
Добрий день, vipslord!

Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі Вашого питання і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і надати Вам відповідь.

З повагою, ПриватБанк.