Зупиніть шахрайство

123456fjfkfkkf 3 февраля 2015, 20:09
25.01.2015 з моєї кредитної картки шахрайським способом було знято кошти у розмірі 5620 грн. Номер картки: 5168742327042150. Ці гроші були кредитним лімітом, який банк встановив на мою картку без мого відома. Мені подзвонили з номеру: 0567859015, представились співробітником банку, сказали що мені має поступити перевод на мою картку, для цього вони відкриють мені «скарбничку», мені прийде СМС з 4ьох цифр, які я повинна йому назвати. На моє запитання: «звідки я можу впевнитися, що це співробітник банку?»- особа називає номер моєї картки, всі мої паспортні дані: призвище, ім'я, по батькові, інд. код, серію і номер паспорта, прописку і дату мого народження. Це розвіяло мої сумніви і я назвала йому 4 цифри з СМС а також 8 цифр з наступного СМС, після чого з моєї карти було знято 5620 грн. Зрозумівши, що сталося, я передзвонила на 3700 і пояснила ситуацію. Вони заблокували мою карту і порадили звернутися до міліції. Тепер мені потрібно до 25.02.2015 повернути банку ці кредитні кошти, якими я ніколи не користувалася, щоб мені не нараховувались відсотки.
На наступний день я написала заяву у міліцію, також у відділення банку. Поясніть мені, звідки ці люди взяли мої паспортні дані? Прошу банк провести своє внутрішнє розслідування, звідки йде розголошення особистих даних клієнтів і посприяти у поверненні цих коштів.

VADIM777778
VADIM777778
3 февраля 2015, 20:23
Просто так с карточки не снимут это бред. Значит чтото вы продавали через интернет и сообщили все свои данные может подходили к терминалу и вам якобы сотрудник привата росказывал что делать. Етот вид мошеничества уже всем известен. меня лично хотели так розвести раза 4 даже имею запись разговора.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
4 февраля 2015, 9:51
Шановний клієнте, доброго ранку!
Ваше звернення передано для проведення розслідування службою безпеки Банку. Як тільки будуть відомі результати, Вам буде надано офіційну відповідь Банку.
Нами було складено 10 простих правил, дотримуючись яких Ви зможете не стати жертвами шахраїв privatbank.ua/safeness/.
З повагою, ПриватБанк
Влад Белый
Влад Белый
17 февраля 2015, 3:13
Всем доброго времени суток!

Я сделал запись разговора с этими мошенниками! :)

Можете послушать аудиозапись разговора с ними, и почитать мое мнение об этом:

со мной можно связаться через vk.com
vk.com/vladimir_veselovskiy
4 февраля 2015, 14:23
А вам то что до этого? Ваши деньги вывели из страны или кого то из присутствующих на форуме? Пусть это даже будет рефинанс НБУ. Беня заведёт эти доллары обратно, когда они станут по 50 после 5 февраля, вернёт рефинанс, сам наварится. А потом и курс можно будет вдвое снизить. И снова навариться.
24 февраля 2015, 18:00
09.02 стала жертвою шахраїв.При покупці товару через соцмережі на суму 1000 грн. продавцем було надано рухнок для зарахування коштів, а саме номер рахунку 5168755326996291 Антонюк Ю.Р… На даний час ні товару, ні грошей.У ПБ відмовляються надавати будь-яку інформацію відносно власника цьоно рахунку.
26 февраля 2015, 22:59
А з якого дива банк вам повинен надавати якісь дані? Це банківська таємниця. Більше купляйте через соцмережі і продавайте на OLX, взагалі без нічого залишитесь. І це в кращому випадку.
11 марта 2015, 16:15
З такого дива, що цей рахунок являється рахунком ПБ.Чи цей банк не зацікавлений в тому, щоб зупинити шахрайство? Можливо деякі працівники банку самі і прокручують ці шахрайські авантюри?
12 марта 2015, 5:08
Банк свою функцію виконав — перевів кошти з вашого рахунку на рахунок отримувача. Які претензії? Звертайтесь до правоохоронних органів, слідчий може направити запит до банку на отримання персональних даних власника рахунку. Але за 1000 грн в міліції вас навіть слухати не будуть.
23 марта 2015, 0:25
Претензія лише одна: хто Вам надавав право так зі мною вести бесіду? Якщо Ви надаєте відповідь чи роз'яснення, то робіть це в коректній формі та дотримуйтесь, будь-ласка, такту вічливого взаємного спілкування.дякую.Також хочу додати, що поширення персональних даних дозволяється у випадках інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.Я маю повне право дізнатись, особисто, відомості відносно шахраїв.
23 марта 2015, 14:23
«право так зі мною вести бесіду?»
ТАК — це як? Я що вам нахамив, чи некоректно висловився? Така гірка правда життя — ви самі дозволили себе «розвести», а тепер намагаєтесь усіх підряд звинуватити у цій ситуації.
24 марта 2015, 9:19
«А з якого дива...», «Які претензії?», тобто Ви вважаєте, що це є коректні висловлювання?? пробачте, але я так не вважаю!І кого я усіх підряд звинуватила, щось я не зрозуміла трішки? У мене був такий випадок, пов'язаний з шахрайством, я вирішила за нього написати і все.Вибачте, але зараз наша ррозмова уже не по суті заданого мною питання.
24 февраля 2015, 18:04
Прошу провести розслідування службою безпеки Банку та надати роз'яснення у законодавством встановлений термін.