Також попався.

shahmatist09 shahmatist09
24 января 2015, 15:44
На початку року я зайшов на сайт Приват24 і помітив що 25 грудня з моєї кредитки зняли 20грн.Та ж київська «фірма»що в попередніх коментарях.Картку заблокував.в чаті написав їм про кражу грошей-зареєстрували й через тиждень прийшла смска на мобільний щоб звертався в міліцію.Понятно що за 20 грн мороки не хочу)))Картку перевипустив-хотів правда «Слава Україні»але сказали що немає.Мені здається то спеціально знімають по 10-20-40грн щоб не бігли в міліцію.І понятно що без ПриватБанку тут не обійшлося-заробляють обидва!

Lana86
Lana86
24 января 2015, 22:07
Лана
Згодна, що 10, 20, 40 грн. — це не великі гроші, однак справа не у грошах, а у принципі!
Тим більше, якщо Ви підозрюєте, що в даному випадку не обійшлося без співробітників банку!!!
Закриваючи очі на подібні речі, клієнти роблять банку величезну послугу — він переконується у власній безкарності і збагачується-збагачується, а клієнти — копійчина за копійчиною, гривня за гривнею біднішають…

Треба висновки робити, а не послуги банку!!!
Bura Tin
Bura Tin
25 января 2015, 17:01
Ну так напишите в милицию, защиту прав потребителей, НБУ, президенту, премьеру, ВСЕМ
приложите как приват реагирует
опишите что не защищает клиента
попросите госорганы защитиь вас от произвола банка
потратьте 100 гривен.,

Если 10 000 обманутых напишут, — может и ЖОПЫ поднимут ???
ray2020
ray2020
27 января 2015, 1:46
Вы наивны не поднимут и кому Вы будете писать если хозяин Днепропетровска Коломойский и иже сними банда мошеников и воров.
25 января 2015, 18:57
Добрый день, shahmatist09

Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Направте, будь ласка, на help@pb.ua її деталі та контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і допомогти Вам.

З повагою, ПриватБанк.