Приватбанк спекулює з благодійністю.

TERAINKOGNITO 9 января 2015, 8:09
ПРИВАТБАНК, в мене, хворої пенсіонерки, вкрав 1100,00 гривень, а тепер стверджують, що я їх сама перерахувала на благодійність.Я пенсіонерка, 1950 р.н., проживаю в Шаргородському районі, до м. Вінниці близько 80 км. Мені потрібно було терміново зняти на лікування кошти з карткового рахунку, поскільки ні в моєму селі, ні в районному центрі м. Шаргород не має банкоматів ФІДОБАНКу, я вирішила зняти кошти в банкоматі Приватбанку.
16 вересня 2014р. в банкоматі Приватбанку при нажаті відповідних клавіш, я нажала кнопки зняття готівки в сумі 1100, 00 грн. та ввела свій ПІН-код. Мені видало чек, що кошти видано та прийшло СМС-повідомлення, що сума 1100,00 грн. списана з мого карткового рахунку. При цьому фактично кошти з банкомату не було видано. В той же день, 16.09.2014р., я звернулася у відділення Приватбанку м. Шаргород, а також на гарячу лінію Приватбанку з даною проблемою.
17 вересня 2014р. я звернулася з письмовою заявою у відділення №1 ПАТ «ФІДОБАНК» (м.Вінниця, вул. Червоноармійська, 4), де пояснила всю ситуацію: що я нажала кнопки зняття готівки, а фактично кошти з банкомату мені не було видано.Всі необхідні документи та письмову заяву про незгоду з транзакцією, яка зареєстрована 17.09.2014р., я надала до відділення ПАТ «ФІДОБАНК».
СТАНОМ НА 09 СІЧНЯ 2015РОКУ так і не повернули мені кошти, банки один до одного відправляють.
Отак Приватбанк, в банкоматі якого не видало мені кошти 1100,00 грн, спекулює з благодійністю.

9 января 2015, 12:23
Добрый день.
Примите, пожалуйста, наши извинения за возникшие неудобства. Поскольку карта 5**07 выпущена не нашим Банком, рекомендуем Вам обращаться в Банк, эмитировавший карту, для проведения работы по возврату средств.
9 января 2015, 13:23
Второй месяц читаю эту историю, публикуемую раз в две-три недели.

В сегодняшней замете не раскрыта тема «спекулює з благодійністю»

Плюс вопрос. Ведь чек про выдачу готивки выдается только после выдачи готивки?
То есть после нажатия кнопки — выдать деньги, банкомат начал жужжать, затем открылось окошко для выдачи денег, а денег там не было? Затем, не дождавшись Вашей реакции (или что то нажимали), окно для выдачи наличных закрылось само по себе и после этого Вам было предложено сохранить лес или распечатать чек?
stromba
stromba
9 января 2015, 18:17
На сколько я помню, предложение сохранить лес или распечатать чек, идет до открытия окошка для выдачи наличных!
9 января 2015, 23:07
Вела ПІН, вибрала суму для зняття, пішов процес в банкоматі, в результаті: видало карточку, чек з залишком коштів за мінусом 1100.00 грн, СМС про зняття готівки на мій номер телефону, при цьому кошти фактично не видало з банкомату.
Зверталась до Приватбанку безліч разів, відповіді були різні: усні-вернуть, був збій в банкоматі, в результаті кошти з 16 вересня 2014 року так і ПРИВАТБАНК не повернув, зато по виписці кошти ПРИВАТБАНК списав на благодійність. ПРИВАТБАНК декларує в ЗМІ, на інтернет-ресурсах про те, що вони зібрали кошти на благодійність, ось таким чином ПРИВАТБАНК збирає кошти благодійність: КРАДЕ ЇХ У ХВОРИХ ПЕНСІОНЕРІВ.
В письмовій відповіді ПРИВАТБАНК написав звертайтесь до емітента карти, яким є ФІДОБАНК.
ФІДОБАНК направив до ПРИВАТБАНКУ претензію, в результаті чого також гроші не повернуто. Більше 3,5 місяців тягнеться ця історія, витрачено масу нервів, грошей на відправку рекомендованих листів, а віз і нині там.
10 января 2015, 16:19
«по виписці кошти ПРИВАТБАНК списав на благодійність» — а в чеке написано выдача наличных или взнос на благотворительность?
11 января 2015, 10:11
На другий день, після зняття готівки, тобто 17.09.14, у виписці, що робив ФІДОБАНК сума «висіла» і ще нікуди не була перерахована і значилась як покупка без реквізитів. У чеку — залишок коштів за мінусом 1100,00 гривень. В чеку взгалі слів про взнос на благодійність — ні слова. Поо благодійність я дізналась з письмової відповіді ФІДОБАНКУ, яку він надав через 70 днів, після мого звернення « в результаті розслідування та аналізу проведеної операції, факт спроби зняття готівки не підтверджено. При більш детальному аналізі, було встановлено, що дана операція була виконана, як перерахування грошових коштів на благодійність, за підтвердженими реквізитами, шляхом введення ПІН-коду».
11 января 2015, 19:18
TERAINKOGNITO, добрий вечір!
З Вашого питання наші співробітники детально перевірили інформацію, а також зв'язалися з Вами і повідомили про результати перевірки. Для вирішення питання рекомендуцем звертатися в Фідобанк.

З повагою, ПриватБанк.
11 января 2015, 10:15
Мені в Приватбанку в день здійснення операції і на гарячій лінії (були офіційно зареєстровані заявки, навіть є в мене номери заявок записано) і у відділенні Приватбанку повідомили, що це був збій в банкоматі і кошти через 30 днів повернуть, але уже пройшло більше 100 днів, а банки «футболять» один до одного і гроші не повертають.
11 января 2015, 19:18
TERAINKOGNITO, добрий вечір!

З повагою, ПриватБанк.
12 января 2015, 15:05
ФІДОБАНК 25 листопада 2014 року направив Вам претензію щодо оспорюваної транзакції, а ПРИВАТБАНК станом на 12 січня 2015року так і не повернув кошти і не надав відповідь чому не повернуто кошти.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк спекулює з благодійністю.