Приватбанк вкрав 1100,00 гривень

TERAINKOGNITO 4 января 2015, 14:11
16 вересня 2014р. в банкоматі Приватбанку (м. Шаргород, вул. Л.Українки, 5) при нажаті відповідних клавіш, я нажала кнопки зняття готівки в сумі 1100, 00 грн. (в 11-37 год) та ввела свій ПІН-код. Мені видало чек, що кошти видано та прийшло СМС-повідомлення, що сума 1100,00 грн. списана з мого карткового рахунку. При цьому фактично кошти з банкомату не було видано. В той же день, 16.09.2014р., я звернулася у відділення Приватбанку м. Шаргород, а також на гарячу лінію Приватбанку з даною проблемою. 17 вересня 2014р. я звернулася з письмовою заявою у відділення №1 ПАТ «ФІДОБАНК» (м.Вінниця, вул. Червоноармійська, 4), де пояснила всю ситуацію: що я нажала кнопки зняття готівки, а фактично кошти з банкомату мені не було видано. Всі необхідні документи та письмову заяву про незгоду з транзакцією, яка зареєстрована 17.09.2014р., я надала до відділення ПАТ «ФІДОБАНК». У письмовій заяві я вказала перелік транзакцій, з якими я не згодна: дату і час операції, суму платежу, а також адресу банкомату. Тепер мені стверджуть в банку, що я сама перерахувала кошти на благодійність. Я ще раз підтверджую, що я НЕ ПЕРЕРАХОВУВАЛА КОШТИ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ, Я НІЧОГО НЕ КУПУВАЛА, я знімала кошти, ПІН-код я вводила в банкоматі для зняття готівки. Пенсія — це мій єдиний дохід, я постійно хворію, мені потрібні кошти на лікування, а тут ще ПРИВАТБАНКОМ І ФІДОБАНКОМ проводяться спекуляції з благодійністю. Звертаюсь до Вас з надією на допомогу: Прошу Вас повернути мені кошти в розмірі 1100, 00 грн. по спірній транзакції.

4 января 2015, 14:56
TERAINKOGNITO, доброго дня!

Щиро шкодуємо, що Ви опинилися заручником такого несприятливого збігу обставин. Наскільки ми розуміємо, що було некоректно вибрано меню. Дозвольте нам детальніше розглянути Ваш випадок і допомогти. Повідомте, будь ласка, на help@pb.ua опис ситуації і контакти для зв'язку, вказавши посилання на відкликання. Сподіваємося на зворотний зв'язок!

C повагою, ПриватБанк.
4 января 2015, 17:25
Я вже декілька разів і на цю електронну адресу, що Ви вказали і поштою з цього приводу цієї ситуації направляли листи. З Вашої сторони тільки відписки, починаючи з 16 вересня 2014, а кошти так і не повернули.
4 января 2015, 17:26
Не дуріть народ своїми вічливими «Щиро дякую...», уже цілу колекцію їх зібрала.
4 января 2015, 17:30
В меню все коректно було вибрано в меню, тепер Ви мене робите виною. Навіть Ваш співробітник відділення на місці сказав, що це збій в банкоматі.
Напевно просто вкрали кошти.
Передивіться записи на гарячу лінію, звернення ел. поштою, звернення письмові, з цього приводу уже більше сотня моїх звернень з 16 вересеня 2014р, грошей потрачено на рекомендовані листи, а від ПРИВАТБАНКУ тільки «Щиро шкодуємо».
Люди, не вірте цьому банку, мене дурять уже декілька місяців і Вас надурять.
4 января 2015, 17:41
Я направлю Вам на вказану ел. адресу черговий раз листа, і Вашу відповідь (ЯКЩО ВОНА БУДЕ) потім розміщу на сайті, що б люди знали з ким мають справу.
Але я хочу, що б мені Ви відповіді на сайті оприлюднювали, що б інші громадяни знали, що від ПРИВАТБАНКУ ніякої допомоги, тільки «Щиро шкодуємо...» або «Щиро дякую...», а гроші фактично вкрали.
4 января 2015, 18:23
На ел. адресу: help@pb.ua я направила черговий лист 04.01.2015р.
11 января 2015, 19:33
TERAINKOGNITO, добрий вечір!
З Вашого питання наші співробітники детально перевірили інформацію, а також зв'язалися з Вами і повідомили про результати перевірки. Для вирішення питання рекомендуємо звертатися в Фідобанк.

З повагою, ПриватБанк.
15 января 2015, 7:07
Прошу повідомити реквізити отримувача моїх коштів, які я ніби -то перерахувала на благодійність. Хочу знати цього щасливчика, що моїх 1100,00 грн пенсії отримав.