Дуже поганий банк

taras1406 1 ноября 2014, 21:28
Гіршого банку не зустрічав. Дуже жалкую, що зарплатна картка в цьому банку.
1. Дуже нав'язливі. Вже набридли їхні постійні дзвінки з пропозиціями.
2. Некомпетентність співробітників. На одне й те ж саме питання може бути дана різна відповідь.
3. Більшість співробітників не розмовляють українською мовою. Я вважаю, що співробітник, який спілкується з клієнтами, повинен знати в нашій державі повинен знати державну (українську), російську та англійську мови. Як мінімум. І спілкуватись мовою, яка зручна клієнту, а не співробітнику.
4. При отриманні зарплатної карти нав'язали кредитну. Коли закінчився строк дії — подзвонили і пропонували (точніше — умовляли) замінити на нову. З'ясувалось, що поміняти одну карту не можливо (програма не дозволяє). Тільки разом з зарплатною. Поміняв. Виявляється, що на кредитці відсутній кредитний ліміт. Навіщо тоді було видавати кредитку, якою не можливо користуватись?
5. 8 березня здійснював покупку в магазині. Платіж не пройшов. Спочатку обіцяли повернути кошти на рахунок на протязі 180 діб, а сьогодня — запропонували звернутись в магазин. По факту гроші просто вкрали…

Для того, щоб отримати одну послугу в цьому банку, вам нав'яжуть ще з десяток. Саме нав'яжуть. Бо в них програма інакше не працює.
2 ноября 2014, 9:24
Шановний Клієнт!

Шкодуємо, що у Вас склалась негативна думка про наш Банк.
Нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, так як зазначених даних недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта.
Дозвольте нам докладно розглянути описану ситуацію. Напишіть, будь ласка, на help@pb.ua деталі питання і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і допомогти Вам.

Сподіваємося на зворотний зв'язок.
З повагою, ПриватБанк.