приватбанк -АФЕРИСТ

zuzka zuzka
9 октября 2014, 15:58
без оценки
03.10.14 року приватбанк -АФЕРИСТ з клієнтів які розраховувались за кордоном картками отримав надприбуток, переводячи валюту по курсу вище «чорного ринку ». Євро оцінив 18,46!!! І це все пояснюють різною дурнею вже не кажучи про курс VISA та так званий картковий курс, який зявився 05.10.14.
приватбанк — " Чорний ринок " в ЗАКОНІ!

Куди дивиться НБУ та МВС?
Скільки ще будуть грабувати Українських громадян прикриваючись ЗАКОНОМ?
Ответ банка
ПриватБанк
9 октября 2014, 16:53
Шановний Клієнт!

Курси валют як для операцій у відділеннях банку, так і для операцій, що проводяться по картах, наведені на сайті pb.ua (при виборі курсів ПриватБанку в випадаючому списку Ви можете вказати «У відділеннях» або «Конвертація по картах»).
Курси відрізняються, так як продаж валюти у відділеннях регламентується курсом, який встановлюється в ході торгів, що проводяться НБУ, і регламентується антикризовим пакетом інструкцій і постанов НБУ, зокрема, постановою №502. Безготівкові операції, зокрема оплата товарів і послуг, зняття готівки в валюті за гривневими картками, проводяться за ринковим курсом, який зараз значно відрізняється від курсу регламентованого НБУ для операцій в відділеннях. Також при оплаті і знятті грошових коштів Вам в смс-повідомленні приходить курс, за яким була проведена конвертація.

З повагою, ПриватБанк.

Комментарии (6)

+
0
KOM413328
KOM413328
9 октября 2014, 16:26
#
А будет прихват грабить наш народ до тех пор пока мы сами всей гурьбой не поднимемся и не покажем, что хватит издеваться над нами… За наши же с Вами деньги коломойский покупает любую пришедшую власть… Ему уже даже позволили иметь свою частную армию-и не подходи… до чего дошел абсурд… Думаете он ее завел, чтобы защищать целостность Украины??-нет-чтобы оградиться от облапошенных клиентов и от таких же кровожадных конкурентов как он сам… Скоро к нам в дома будут заходить с грабежем не исполнительная служба с купленными решениями продажных судов -а бойцы его доблестных батальонов и никакой МВС и НБУ уже точно не поможет… Мы с Вами остались одни друг у друга…
+
0
zuzka
zuzka
9 октября 2014, 17:34
#
Шахрайський банк!
Четвертий день добиваюсь, НАДАЙТЕ ДАНІ, щодо так званих карткових рахунків за 03/10/14 ,04/10/14
а не відповідайте всякою дурнею. Курс по картах був опублікований на сайті тільки з 05/10/14 а до даного числа інформація була про те, що курс по картках згідно VISA ( 16,48 був на сайті VISA) — це виявилось брехнею.

Смс повідомлення прийшло, курс євро 18,48 без комісії. Чим цей курс був підтвердженний ???????????
На чорному ринку дешевше чим в ШАХРАЙСЬКОМУ БАНКУ, різниця лише в тому, що на чорному ринку ти маєш інформацію до проведення операції а в банку після. Дивно чому зразу не по 25гр.
Перестаньте мати людей за дурнів. Банк який надає не правдиву інформацію клієнтам та займається аферизмом, не має права існувати на теренах УКРАЇНИ!!!
А смс повідомленнями нехай люди оплачують банку свої кредити.
+
0
Maryasha
Maryasha
10 октября 2014, 12:18
#
Поддерживаю, так и было.
Курс, который снимался ночью и утром не соответствовал действительности. Нигде не было уведомления о том, что он отличается, что он привязан к визе (кстати на визе он был гораздо меньше снятия, элементарно можно загуглить и проверить). Так чсто вранье вдвойне
+
0
ihudak
ihudak
10 октября 2014, 15:53
#
2 різних курса є в кожному банку. Як формуються — не маю поняття. Наприклад, курс зручно рахувати в Ідея-банку, оскільки вони не беруть комісії, якщо валюта операції відрізняється від валюти карти.
18.09 Ідея-банк порахувала євро по 18.8, а у VISA тобі був 16.762256.
При чому, на відміну від Привату, Ідея спочатку рахує по курсу візи, а через день-два робить «корекцію». 18.8 — то вже після корекції. Приват хоч зразу рахує курси, і в СМС його вказує.
Аналогічно до Ідеї роблять і інші банки (Аваль, Укрексім, Кредобанк — точно)
+
0
Lesya Koval
Lesya Koval
9 октября 2014, 21:43
#
Меня они обманули 24 сентября при снятии 300 евро за границей с гривневой карты. Обманули в пределах на 800 грн. Курс евро был тогда по 16,70 а посчитали по 19,30 грн. до сих пор ничего не решилось, а прошло две недели.
Лапшу на уши такую вешают, на голову не налазит.
+
0
Maryasha
Maryasha
10 октября 2014, 12:04
#
«Курси відрізняються, так як продаж валюти у відділеннях регламентується курсом, який встановлюється в ході торгів»

Напишите это в обществе для дебилов, а не людей, которые разбираются хотя бы немного и думают.
КУРСЫ НИКОГДА НЕ ОТЛИЧАЛИСЬ. Курс, указанный в ОНЛАЙНЕ Приватбанка рассчитан на ОНЛАЙН ОПЕРАЦИИ, а не на валютно-обменные операции, как у вас в поддержке придумывают.
Люди не первый год делают покупки. Скрытый курс — это МОШЕННИЧЕСТВО и за это есть статья.
Оформила жалобу онлайн по пересчету курса. Если не будет ответа, пишу в прокуратуру.
Как можно предлагать клиентам делать покупки и видеть курс в смс ПОСЛЕ оплаты??? а если курс будет 20?

Я произвожу операции онлайн каждый день, но пользоваться больше вашей картой с сюрпризом желания нет. Ищу новые банки, в которых курс снятия соответствует указанному на сайте. Под эту категорию пока подошли все банки, кроме привата. Что еще раз подтверждает, что не люди что-то не поняли, что не было так всегда, а кто-то просто жестко кинул своих клиентов на деньги!!!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться