У ПриватБанку валюта долар/євро є !

Богдан БОГДАН 8 октября 2014, 20:08
Сам є клієнтом двох банків Дельти та ПриватБанку, якщо в Дельти виникають часто проблеми з видачею валюти, то сьогодні без проблем у ПриватБанку зняв 1000 доларів і замов на завтра зняти готівкою ще 1000 доларів. У черзі передімною жіночка отримала в касі 900 євро, ща два молодих чоловіка по 1000 доларів США. Така видача валюти є терпимою. Дякую, що цінуєте своїх клієнтів.
9 октября 2014, 9:01
Шановний Богдан!

Дякуємо Вам за відгук і за користування послугами нашого банку!
Сподіваємося бачити Вас в числі наших Клієнтів ще дуже довгий час, а ми, в свою чергу, постараємося зробити все від нас залежне, щоб співпраця приносило Вам лише позитивні емоції.

З повагою, ПриватБанк

Виктор Маткрвский
Виктор Маткрвский
9 октября 2014, 0:05
Ну что вы врете- «жиночка 900 евро..» Да я сам у них получаю евро по депо, уже долго и нудно… Во 1-ых, их программа настроена так, что кассир даже если хочет, не может выдать 900 евро, суточный лимит — 850. Но за 2 недели хождения в банк, я только 2 раза получил по 850., раз 5 вообще не было денег, и несколько раз мне дали суммы от 100 до 140 евро. Так что не выдумывайте!
gjuht
gjuht
9 октября 2014, 11:07
850-900 евро… какая разница! Прикупила 50 евро, значит! Удивляюсь сплошному негативу в комментариях, как будто сепаратисты выстроились в сплошной ряд! 10 лет сотрудничаю с Приватбанком, и если возникали какие-то проблемы, они всегда решались грамотно!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / У ПриватБанку валюта долар/євро є !