УВАГА ВСІМ ! Картка для виплат-це хитрість банку для своїх вкладників

Богдан БОГДАН Богдан БОГДАН
1 октября 2014, 19:43
без оценки
На якому етапі банк вважає виконаними свої зобов'язання по поверненню вкладу у валюті долар чи євро своїм клієнтам: 1. Тоді коли вони повертаються на картку для виплат. 2. Чи тоді коли вкладник отримує живі готівкові кошти на руки через касу не очікуючи днями на повернення і не вислуховуючи різноманітні проблеми і причини, які мало нас цікавлять? Ми вкладники вважаємо, що банк повинен не тільки скинути кошти валютних депозитів на картку, але повернути їх не в електронному варіанті, а готівкою так, як і готівкою ми їх вносили на депозит-це і буде виконання зобов'язань, це внесе почуття задоволення кожній людині, яка знову захоче вкласти свої кошти у банк, який вчасно їх повертає.УВАГА ВСІМ! Картка для виплат-це хитрість банку для своїх вкладників, банк скинувши кошти у доларах чи євро на картку переконаний, що повернув ваш депозит.
Ответ банка
ПриватБанк
2 октября 2014, 8:19
Богдан, здравствуйте!
Усі виплати при розірванні депозиту проводяться на карту для виплат. Ви можете самостійно вирішити в якій валюті Ви отримаєте кошти: в валюті вкладу або в національній валюті. Кошти з депозитного рахунку на картку перераховуються в повному обсязі. Як і при достроковому розірванні вкладу, так і при розірванні вкладу за терміном, виплата може бути здійснена за бажанням Клієнта як у валюті вкладу, так і в гривні.
При цьому депозитні кошти з картки для виплат виплачуються:
— У гривні: не більше 150 000 гривень в один день на одного Клієнта.
— У валюті: не більше еквівалента 15 000 гривень в один день на одного Клієнта (згідно Постанови НБУ)
З повагою, Приватбанк

Комментарии (3)

+
0
dissi
dissi
2 октября 2014, 1:25
Елена, Киев
#
Ну так вы ж с этой карты вроде сможете снять где угодно
+
0
Богдан БОГДАН
Богдан БОГДАН
2 октября 2014, 9:53
Київ
#
Відповідь для dissi.Так з цієї картки ви маєте змогу зняти у гривнях кошти де завгодно у будь-якому банкоматі України без комісії, це ПЛЮС. Але кошти у доларах і євро треба знімати у касі банку, банкомати не видають валюту, а в касі доларів і євро на сьогодні не має. Або обмінювати валюту на фантики-гривні по не вигідному банківському курсу. Та чи погодиться на це вкладник, який заносив на депозит живі готівкові долари або євро, думаю що ні.
+
0
dissi
dissi
2 октября 2014, 11:16
Елена, Киев
#
А понятно, да это печально((( но сейчас такое в каждом банке так что лучший выход это гдето заграницей обналичивать

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться