Прошу роз'яснень стосовно ліміту на продаж валюти

motsnyj motsnyj
30 сентября 2014, 17:13
без оценки
Якщо я розраховуюсь гривневою картою за кордоном, або знімаю готівку в іноземному банкоматі чи застосовуються в цьому випадку ліміти на продаж валюти?
Ответ банка
ПриватБанк
30 сентября 2014, 17:26
Шановний клієнт, добрий день!
Згідно постанови НБУ № 540 від 28.08.14 р введено обмеження на отримання готівкових коштів в іноземній валюті з поточних, карткових, депозитних рахунків через касу та банкомати. Сума обмеження становить еквівалент до 15 000 грн/добу на одного клієнта за офіційним курсом НБУ, що діє на дату зняття. Зазначена вимога розповсюджується на видачу (отримання) готівки як в межах України, так і за її межами незалежно від кількості рахунків клієнта в одному банку.
Зазначений ліміт розраховується за операційним (банківським) дням, тобто у вихідні та святкові дні його оновлення не відбувається.
З повагою, ПриватБанк

Комментарии (2)

+
0
durhaimer
durhaimer
30 сентября 2014, 17:25
#
Лимит — эквивалент 15000 грн./ в сутки + % за снятие
+
0
TOR
TOR
30 сентября 2014, 17:27
TOR, Kiev
#
Діють ті самі ліміти, згідно чинного законодавства та діючих Постанов НБУ на купівлю-продаж іноземної валюти. Але в вашому питанні є протиріччя, оскільки зняття готівки та розрахунок безготівковий за товари та послуги це різні речі. Операція з безготівкового розрахунку за товари та послуги не буде відноситись до операцій з купівлі/продажу валюти. Розрахунок буде відбуватись в рамках ліміту банку-ємітента на безготівкові операції за кордоном для оплати за товари та послуги.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться