Субота+неділя+понеділок банк рахує, як одну добу ? Чудеса тай годі !

Богдан БОГДАН Богдан БОГДАН
29 сентября 2014, 12:46
без оценки
у зв«язку з підвищеним попитом на валюту в доларах США та евро за одну добу одна людина у ПРИВАТ 24 може купити 100 доларів або 100 евро. Але якщо було здійснено у системі купівлю валюти у межах визначеного ліміту у суботу, то наступна купівля можлива не в неділю, хоча це теж доба, не в суботу, хоча теж доба, не в понеділок теж доба і якщо понеділок випаде вихідним, навіть і не у вівторок а вже в середу. Поясніть доступно і зрозуміло, як банк рахує добу протягом декількох не робочих і святкових діб, як одну добу? І якщо куплено валюту в суботу чи можна купити її у ПРИВАТ 24 у неділю, понеділок чи тільки у вівторок?
Ответ банка
ПриватБанк
29 сентября 2014, 12:53
Богдан, добрий день!
Дякуємо за Ваше звернення!
У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України, а так само підвищенним попитом на купівлю іноземної валюти серед населення, ПриватБанк змушений ввести тимчасові обмеження на купівлю іноземної валюти: покупка безготівкової валюти: 100 доларів (або еквівалент в євро) на добу на одного клієнта, незалежно від каналу покупки валюти (Приват24, ​​платіж по телефону 3700).
Зазначений ліміт розраховується за операційними (банківськими) дням, тобто у вихідні та святкові дні його оновлення не відбувається.
З повагою, ПриватБанк

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться