свої долари не можу забрати з банку

Любовь Кравчук 25 сентября 2014, 11:56
Я вже 3 дні ходжу по місту Тернопіль по всіх відділеннях в центрі міста щоб зняти долари сша які мені приходять Свіфт переказом на валютну карту. плюс зняти з депозита приват — вклад на двох родичів по дорученню (які проживають далеко від міста). загалом в день мені потрібно знімати 1100своїх з карти + 2200 з родичів депозитів. Замовляю валюту у касах відділень та толку з того немає. ЗАраз находжуся на 7 місяці вагітності. мені тяжко ходити по відділеннях тим більше без толку.
Коли нарешті можна буде зняти гроші?
Невже банк який позиціонує себе як номер один в країні не може хоча б записувати онлайн, чи хоча б в касі нормально записувати — з наступним повідомленням коли точно віддадуть гроші? В касі дівчата записують просто на листочку прізвище, тобто враження що нікого і незаписуть насправді.

У відділенях завжди повно народу, завжди черга мінімум на годину. і це при тому що працює лише одна каса у відділенні. Жахливе обслуговування.
25 сентября 2014, 13:38
Любовь, добрый день!
Сожалеем о неудобствах, которые Вам доставила описанная ситуация
Мы связались с отделением по адресу г. Тернополь, ул. Русская, 19. На понедельник (29.09.2014 г.) Вам была заказана сумма в размере 1000 USD. Для того, чтобы не идти в отделение и уточнять наличие суммы, Вы можете обратится по номеру телефона, который Вам был отправлен на электронный адрес.
Благодарим Вас за терпение и понимание.
С уважением, ПриватБанк

25 сентября 2014, 13:39
Спасибо… проверю…
25 сентября 2014, 13:45
А як я можу зняти депозит приват вкалад по дорученню з вкладів своїх батьків Стрільчук Галини Михайлівни та Стрільчук Петра Степановича? на них і далі мають приходити доларові свіфт перекази. Але якщо будуть і надалі такі проблеми зі знаттям долара, наша сімя буде змушена буде відмовлятися від обслуговування в вашому банку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / свої долари не можу забрати з банку