шахрайські схеми працівників приватбанку

luba1505 24 сентября 2014, 19:29
12 червня на мій телефон передзвонила прцівник центрального офісу привату і спитала чи я підтверджую платіж, який підвис. перевіривши моі платежі на той день я заперечила невідомий платіж. Працівниця банку порадила поміняти пароль входу в мій приват 24, що я і зробила, Через 10 хв на моніторі мого компа висвітлився платіж на суму 106.200грв на невідому мені фірму м.Донецька, який був «отменен». Протягом 5 хв таких платежів було відмінено три. Про цю ситуацію я повідомила куратора Заболотівського відділення Томчука В В. Він сказав що це мабуть кошти кредиту, тому що на момент цієі афери моіх грощей було 4.500грв, і пояснив як відмінити цей непрошений кредит!!! Що я і зробила! Але не дивлячись на моі всі запобігання через 30хв з мого рахунку всетаки було перераховану суму 108.200грв на ту саму фірму м.Донецька!!! Всі моі дзвінки на гарячу лінію закінчувались виховано не переживайте, зараз вам відзвонять і все буде добре... просьба моя заблокувати рах донецькоі фірми, щоб щахраі не використали гроші була неінтересна для працівників гарячоі лініі привату. В той же вечір шахрай зняв 57тис у банкоматах Краматорська і Джержинська. 13.06.2014 я подала заяву в міліцію і було зареєстровано кримінальне провадження. 51.200тис грв вдалось заблокувати. Але з 57тис які шахрай використав 40.600тис тут же пішло на погашення приватбанківськоі картки, як показало слідство. Тому на сьогодні у активах привату є майже 92тис грв кредитного ліміту, який за допомогою працівників шахраів Приватбанку було викрадено. До того ж чомусь цей кредитний ліміт був наданий і піднятий до такоі суми саме в день афери!!! Як показала історія приват24 формування цих платежів здійснювалось з комп«ютера, що знаходився у м.Харкові. Я розумію що шахраі з приватбанку розраховують на чорну диру, якою є тепер Донецьк!!! Мені нараховують відсотки на всю суму списаних кошті попри то що в банку залишилось 92тис, Служба безпеки банку знаючи і бачачи звідки і куди пішли гроші не реагує на моі просьби призупинити бандитські дііі до моєі фірми.
25 сентября 2014, 8:54
Любов, добрий день!
Нам щиро шкода, що Ви зіткнулися з настільки несприятливою ситуацією.
ПриватБанк активно бореться з шахрайством. Ми дотримуємося політики нульової терпимості до шахрайства і використовуємо весь арсенал заходів щодо запобігання крадіжки коштів наших клієнтів, але і клієнти повинні дбати про безпеку своїх грошей.
За Вашим зверненням було проведено службове розслідування, про результати якого Ви проінформовані в телефонному режимі.
Банк завжди готовий до співпраці на основі взаємних дій у відповідності до законодавства України.
Деталі службового розслідування надаються за запитом суду або правоохоронних органів.

Дякуємо за звернення!
З повагою, ПриватБанк

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / шахрайські схеми працівників приватбанку