Валюту з рахунку можна отримати через касу

ro4es ro4es
4 сентября 2014, 16:23
без оценки
Іноземну валюту з власного поточного рахунку, депозитного рахунку уповноважений банк може видати через касу банку за заявою на видачу готівки.
Про це повідомляється на офіційній сторінці Нацбанку в Facebook.
«У зв’язку із численними запитами банків щодо практичного застосування окремих вимог постанови Правління Національного банку № 540 „Про введення додаткових механізмів для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України“ Національний банк надає такі роз’яснення», — йдеться у повідомленні.
Згідно із підпунктом 13 пункту 1 Постанови № 540 видача готівкових коштів у межах України за електронними платіжними засобами, що емітовані як резидентами, так і нерезидентами, здійснюється виключно в гривнях.
У повідомленні наголошується, що зняття готівкових коштів з поточних (в тому числі карткових) та депозитних рахунків з використанням електронних платіжних засобів, здійснюється виключно в гривнях.
При здійсненні такої операції використовується курс купівлі безготівкової іноземної валюти за гривню уповноваженого банку на час здійснення операції (без подання відповідної заяви клієнтом).
В той же час, якщо клієнт бажає отримати готівкові кошти в іноземній валюті з власного поточного, депозитного рахунків, уповноважений банк здійснює видачу готівкової іноземної валюти через касу банку за заявою на видачу готівки.
«Відповідно до 14 пункту 1 Постанови № 540 іноземна валюта, переказана з-за кордону на користь фізичної особи — резидента і нерезидента для виплати готівкою без відкриття рахунку, виплачується одержувачу виключно в гривнях», — повідомляє НБУ.
Також зазначається, що з метою виконання цієї вимоги уповноважені банки мають здійснювати виплату таких переказів: готівкою в гривнях без відкриття рахунку за курсом купівлі безготівкової іноземної валюти за гривню уповноваженого банку на час здійснення операції; якщо клієнт бажає отримати кошти в іноземній валюті, банк здійснює зарахування таких коштів на поточні рахунки клієнтів.
Видача готівкової іноземної валюти з поточних, депозитних рахунків здійснюється з урахуванням обмежень встановлених Постановою № 540.

Комментарии (1)

+
0
Gypsy1311
Gypsy1311
4 сентября 2014, 18:34
#
И на это у ПриветБанка нет ответа. Самые натуральные воры

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться