Про повернення валютних депозитів. Чітко і без паніки !

Богдан БОГДАН Богдан БОГДАН
4 сентября 2014, 14:06
5
Внесіть досить прозору ясність для багатьох вкладиків банку починаючи від зародження валютного депозиту і його повернення, щоб було все чітко ї без зайвої паніки з боку вкладників. Особливо прокоментуйте кінцевий етап повернення депозиту у тій валюті в якій він був і оформлений. Доларовий вклад повертають на картку для виплат і клієнт може спокійно його зняти у касі банку не у гривні а в доларах. Приват-вклад у євро можна частково зняти у Приват 24 на свою картку для виплат і теж зняти у касі будь-якого відділення саме у євро, а не примусово у національній валюті. Чи правильне у нас розуміння? ВНЕСІТЬ ЯСНІСТЬ БО ВІД ЦЬОГО МОЖЕ ЗАЛЕЖАТИ СТАБІЛЬНІСТЬ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ.
Ответ банка
ПриватБанк
4 сентября 2014, 14:45
Богдан, добрий день!
Дякуємо за Ваше звернення!
Усі виплати при розірванні депозиту проводяться на карту для виплат. Ви можете самостійно вирішити в якій валюті Ви отримаєте кошти: в валюті вкладу або в національній валюті. Кошти з депозитного рахунку на картку перераховуються в повному обсязі. Як і при достроковому розірванні вкладу, так і при розірванні вкладу за терміном, виплата може бути здійснена за бажанням Клієнта як у валюті вкладу, так і в гривні.
При цьому депозитні кошти з картки для виплат виплачуються:
— У гривні: не більше 150 000 гривень в один день на одного Клієнта.
— У валюті: не більше еквівалента 15 000 гривень в один день на одного Клієнта.

Згідно з Постановою НБУ №540 від 29.08.14 депозитні кошти (в тому числі відсотки), зараховані на карти для виплат до 02.09.14 можна:
— Виплатити Клієнту у гривні за курсом покупки валюти.
— Або оформити Клієнту новий валютний вклад, по закінченні терміну якого гроші зарахуються на карту і будуть доступні до виплати в іноземній валюті (в еквіваленті 15 000 грн. На день).
З повагою, ПриватБанк

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться