ПРО 15 % ПОДАТОК НА ДЕПОЗИТИ

Богдан БОГДАН Богдан БОГДАН
20 августа 2014, 13:58
без оценки
Прохання дати чітку та конкретну відповідь, коли згідно закону розпочали оподатковувати проценти депозитів з першого чи другого серпня 2014? з якої дати вимагає це здійснювати закон?
Ответ банка
ПриватБанк
20 августа 2014, 14:07
Добрий день, шановний Клієнт!
01.04.2014 набрав чинності закон «Про запобігання фінансової катастрофи», на підставі якого у роботу ПриватБанку вводяться такі зміни: з 1 серпня введений принцип оподаткування доходів фізичних осіб за ставкою 15%. Звертаємо увагу, що мова йде не про суму депозиту, а про суму виплачених відсотків.
ПриватБанк дотримується всіх законодавчих актів України і тому дата вступу закону в Україні є датою вступу закону в ПриватБанку.
Звертаємо Вашу увагу на його окремі моменти:
— Податком обкладаються саме нараховані відсотки, а не вся сума вкладу.
— Персональні дані вкладників не будуть передаватися до податкової. Ми зберігаємо таємницю вкладів.
— Податок розраховується на суму нарахованих відсотків незалежно від суми депозиту. Немає необхідності в дробленні вкладів або їх переоформлення на родичів.
— Податок на відсотки, нараховані за депозитом, є звичайною практикою у більшості країн світу: США, Латвія, Німеччина, Італія, Португалія і т.д…
З повагою, ПриватБанк

Комментарии (1)

+
+4
Богдан БОГДАН
Богдан БОГДАН
20 августа 2014, 17:07
Київ
#
Але Закон про 15 % податок було надруковано 2 серпня 2014 р., а не 1 сепня і він згідно чинного законодавства повинен вступити в силу 2 серпня і податок повинен застосовуватися 2 серпня, а ви застосували його 1 серпня всупереч законодавства

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться