Турбота Привата про захисників України

kowal1967 kowal1967
10 августа 2014, 18:20
без оценки
Приватбанк вирішив скасувати кредитні ліміти для всіх українських військовослужбовців, в тому числі і тих, хто перебуває в зоні АТО! Це турбота про військовиків та їх сім"ї??? А чому б Верховному Головнокомандуючому не заборонити співпрацювати військовим частинам та закладам з цим «шановним БАНКОМ» в зарплатних проектах???
Ответ банка
ПриватБанк
10 августа 2014, 18:34
kowal1967, доброго вечора!
Відповідно до закону України від 20.05.2014г. штрафи, пені та відсотки не нараховуються військовослужбовцям і всім мобілізованим на час «особливого періоду». Зокрема кредитів цей Закон стосується коштів, виданих банками до початку кредитних канікул. ПриватБанк повертає нараховані відсотки за коштами, виданими до 7 серпня 2014 року. Щоб запобігти нарахування відсотків надалі, ПриватБанк обмежив суму кредитного ліміту до розміру суми заборгованості станом на цю дату.

З повагою, ПриватБанк.

Комментарии (1)

+
0
kowal1967
kowal1967
10 августа 2014, 18:59
Виталий, киев
#
Все зрозуміло! Юридично все Ви обгрунтуєте. Але є факт «обмеження прав громадян за соціальним походженням...». Як Ви поясните своїм клієнтам, які не мали і не мають заборгованості, в тому числі і по кредитам, одностороннє миттєве припинення програм кредитування, оплат товарів по частинам, тощо. А ці послуги прописані в кредитних картках ( які Ваш банк так активно рекламує). Не думаю, що в згаданому Вами Законі є вказівка заборонити надавати військовим частину послуг, які надаються широким верствам населення України без будь-яких обмежень. Мене турбує не фінансова сторона цієї проблема!!! Вибачте — але це АКЦІЯ НЕПОВАГИ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ДО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ УКРАЇНИ

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться