ПриватБанк краде в своїх клієнтів гроші.

Dymatize 13 июля 2014, 19:57
Як бачив раніше не перший я зустрівся з цією ситуацією. Сьогодні на моб.тел. прийшло смс від привата (ОТКАЗ-61 Prevyshen limit summy operacii Internet oplata 20.00 UAH) я не зрозумів що це, і зайшов на приват24, як виявилось у мене зняло гроші з рахунку за послуги які я не оплачував а саме: Телеком услуги: ООО МБК, Київ, Північно-Сирецька1" і так 3 платежі( 2 з яких по 21грн і 1 по 51) і також " Видео Галерей Учреждения игры" (26.33грн). Бачив що люди тут також скаржились на таку ситуацію і тепер навіть не знаю, як можна якось працювати з банком якщо в них така слаба система захисту або можливо це й вони самі роблять. З цим треба боротись, люди не бійтесь, з ким була така ситуація пишіть треба з цим якось боротись, треба відстоювати свої гроші та права, не будьте байдужими, тому що якщо будемо мовчати це не закінчиться!
14 июля 2014, 12:38
Шановний клієнт, добрий день!
Нам шкода, що у Вас склалася негативна думка про банк: (
ПриватБанк активно бореться з шахрайством. Ми дотримуємося політики нульової терпимості до шахрайства і використовуємо весь арсенал заходів щодо запобігання крадіжки коштів наших клієнтів, але й клієнти повинні дбати про безпеку своїх грошей. Ми склали 10 простих правил, дотримуючись яких Ви зможете не стати жертвами шахраїв. Рекомендуємо до прочитання privatbank.ua/safeness/.

Щоб більш детально вивчити конкретно Вашу ситуацію, просимо направити на help@pb.ua контактні дані і суть питання, вказавши посилання на відгук. Після отримання цієї інформації ми зможемо прокоментувати описану в відкликання ситуацію по суті і допомогти в вирішенні питання!
Сподіваємося на швидкий зворотний зв'язок!
З повагою, ПриватБанк

nuinu
nuinu
13 июля 2014, 23:10
Не устаю призывать всех обманутых и разведенных прихватом жалуйтесь, жалуйтесь и еще раз жалуйтесь, не жалейте бумаги и чернил! Завалите прокуратуру и НБУ заявлениями! Не будем овцами, которые послушно подставляют свою шею под нож палача. Кто еще колеблется, почитайте в интернете «Коломойский компромат» и вы поймете, что пощады не будет.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / ПриватБанк краде в своїх клієнтів гроші.