РСЦ відмовляє у перереєстрації авто після закриття договору фінансового лізингу

TetYeD 9 сентября 2024, 17:56
Закрила лізинговий договір достроково у липні 2023 року, а автомобіль вже рік не можу переоформити на себе через те, що цей банк значиться боржником у понад 300(рік тому 500) виконавчих проваджень. Перереєстрація такого автомобіля не здійснюється відповідно до Порядку N1388. Тепер в мене виникла ситуація, коли мені потрібно їхати в Європу. Маю бути там через тиждень, а дозвіл вони роблять 14 днів. Мені потрібно перебувати за кордоном пів року, а вони дають тимчасовий технічний паспорт тільки на три місяці. Для цього потрібно особисто звернутись у будь-яке відділення ПБ. Чому я маю витрачати свій час на відвідування відділень, коли я закрила всі свої зобов’язання по договору? Та й взагалі думати про те, про що мала забути ще у серпні 23-го? І гроші мовчки забрали (ніхто не попереджав мене про проблеми з переоформленням, коли я достроково закривала рахунок), і авто не моє.
Та ще одне. Нав’язують КАСКО від страхової компанії Unica. В коли мені в'їхали в крило (пошкодили фару, бампер та крило) — відмовили в компенсації, бо нарахували пошкоджень на суму без 40-ка тисяч ціна автомобіля та признали авто тотально знищенним. Хоч на СТО відновлення обійшлось у 54 тисячі. Потім дзвонили та казали, що у них є покупець на моє авто. І вони можуть мені «допомогти» його позбутися. Звичайно ж з продажу мали забрати непогашену суму.
PrivatBankQM 9 сентября 2024, 18:17
Вітаємо.
На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити контактні дані.

9 сентября 2024, 18:46
Відправила дані, які запросив ПриватБанк в особистих повідомленнях, у відповіді на лист від ПриватБанку. Чекаю на підтвердження інформації.
17 сентября 2024, 1:32
Вже ідентифікували мене, як клієнта, бо дзвонили тричі за день щоб повідомити про те, що за моє звернення було розглянуто та ПБ подав кудись якусь заяву для вирішення мого питання. Я ніде за останній місяць звернень не залишала! Нащо дзвонити? Ще й тричі?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / РСЦ відмовляє у перереєстрації авто після закриття договору фінансового лізингу