Ґешефт в стилі ПриватБанка

58Valeriy 4 сентября 2024, 16:52
Отделение по адресу: Киев, ул. Якуба Коласа, 12
ПриватБанк не є надійною установою по збереженню наших коштів. Неодноразово їх співробітники використовуючи таємну фін. інформацію передають її шахраям, після чого із рахунка зникають кошти в розмірах 20 000 -30 000грн. Кримінальну справу поліція гальмує, чекає термін давності розслідування, щоб закрити її. Таким чином наші заощадження розподіляються між шахраями, банком, і поліцією. У підтвердження цим подіям надаю № 12022105080001724 кримінального провадження від 06.09.2022р.
PrivatBankQM 4 сентября 2024, 17:22
Вітаємо.
На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.

16 октября 2024, 22:39
Добрий день! в мене сьогодні теж шахраї з ПриватБанку вкрали 6500 грн . ПриватБанк каже нічого не знає, в мене стояв ліміт, більше аніж 1300 грн вони не могли зняти, але ПриватБанк прибирає ліміти і шахри знімають значно більше Суми. вважаю що це робиться у зговорі з персоналом ПриватБанку. я в шоці грошей нема і гроші зняли навіть з ліміту кредитного це ганьба ПриватБанк грабує своїх клієнтів
16 октября 2024, 22:40
Ми створили у телеграм групу ошуканих клієнтів ПриватБанку, пишіть мені в особисті будемо подавати колективні скарги на НБУ та поліцію