Найжахливіший банк. Блокування.

Заурі Хелашвілі 16 августа 2024, 14:45
ПриватБанк — це найгірший банк України.
Користувався їм багато років, але раптом всі мої картки були заблоковані. Звісно причини блокування ніхто не повідомив. На мій дзвінок відповили: «Чекайте 7 днів, ми Вас повідомим». Наступного дня мені заблокували вхід у Приват24. А ще за день зателефонували, та сказали, що банк розриває співпрацю зі мною, та мені потрібно прийти у відділення банку та написати заяву. На питання, чи можливо поновлення співпраці, та розблокування карток, відповідь — НІ.
Тобто Банк собі щось вигадав, і тому картки заблоковані, співпраця розірвана, причини ніхто не повідомляє, ніяких пояснень від мене нікому не потрібно. При цьму картки були заблоковані після вхідного платежу на мою картку у сумі 1280 грн. Всього вхідних платежів на картку за місяць було 4 або 5.
Банк вважає платіж на 1280 грн проявом тероризму або ухилянням від податків? Ви не розуміете, що люди можуть допомагати одне одному, або давати у борг? Ви не вважаете необхідним запитати у клієнта, якщо Вам щось не сподобалось?

Нікому не раджу цей банк (у лапках). Особливо ні в якому разі не ложить гроші на депозит. Бо при розірванні банком співпраці, всі Ваші відсотки будуть анульовані. А для розірвання співпраці ПриваБанку не потрібно майже ніяких причин.
PrivatBankQM 16 августа 2024, 15:19
Вітаємо.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
16 августа 2024, 14:48
Депозиты в Украине это себя не уважать
GoodbyeVAB
GoodbyeVAB
16 августа 2024, 14:57
Та же история.
16 августа 2024, 16:29
Дякую
16 августа 2024, 16:31
Як завжди ніякої конкретикі та пояснень. ПриватБанк не дотримуеться чинного законодавства у сфері фінансового моніторінгу, бо в законі не має жодного пункту, згідно з яким мої картки були заблоковані.
Це ще раз підтверджує мої слова, що це найгірший банк в Україні.
Александр Сергеевич
Александр Сергеевич
17 августа 2024, 21:31
Не стройте иллюзий. ПриватБанку глубоко наплевать на Вас и Ваши проблемы. Вы для них никто и зовут Вас никак. Вас просто лишают Ваших денег. Вне зависимости, где Вы. На заправке и не можете заплатить за топливо. В кафе. Просто в другом городе. Банку наплевать.
Идите и забирайте свои деньги в отделение. Если Вы не в Украине, делайте доверенность. И шлите этот банк далеко и надолго. Лучше — навсегда