В котрий раз термінал зʼїв гроші і не зарахував їх на рахунок

Elenakretinina 7 августа 2024, 21:36
30.07.2024, 18:39 поповнювала кошти через термінал самообслуговування Приватбанку на свою карту. В термінал, це той, що на прийом і на видачу коштів, внесла готівку в розмірі 8000 грн. При перерахування термінал не розпізнав і повернув мені 4 купюри по 100 грн (вони були підзношені) і далі пішло зарахування. Але ж грошей зарахувало ТІЛЬКИ 4600 грн. замість 7600 грн. При внесенні в термінал були купюри 200 — 19 штук і усі інші 38 штук купюри по 100. Більшість купюр по 100 були ДУЖЕ НОВІ, вони були дуже гладенькі та рівненькі. Звернулась на гарячу лінію — мені відмовили, сказали, що не зафіксували технічних збоїв, звернулась повторно — теж саме, звернулась втреттє, вже з претензіями, знов прийняли заявку, зафіксували за № 150397790, до речі цей номер ніде не відображається, і чекаю. Сьогодні не витримала подзвонила запитати — і знову відмова. Дівчина з кол-центру (3700), Дарина, сказала що нічим не можуть допомогти, звертатись до правоохоронних органів.
В мене питання — це нормально? Ось так просто недораховувати 3 тисячі? Це вже шахрайство! Термінал розташован в торговому центрі. Є купа камер, не кажучи про камери на самому терміналі. На них же видно, що положив пачечку з 27 купюр, або ж майже 60? Навіщо такі термінали, які недораховують, а співробітники розводять руками? Це настільки нагла крадіжка, що просто немає слів,
Не раджу користуватися їх терміналами, не раджу взагалі ПРИВАТ, хоча сама їх клієнт вже багато років і бізнес рахунок теж там. Але наразі займаюся перекиданням всіх коштів до ПУМБ
PrivatBankQM 8 августа 2024, 9:39
Вітаємо.
Ваше питання вже розглядають наші спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати Вас одразу повідомлять.

Elenakretinina
Elenakretinina
8 августа 2024, 22:01
Як же вона вирішена??? Вкотре приходить відповідь — технічних збоїв не зафіксовано, кошти не будуть повернені, ТОБТО??? Я подарувала ПРИВАТУ 3000 гривень?!? Тобто мене обікрали на 3000 гривень, і так нагло, що я в шоці. Я вимагаю перевірку інкасації терміналу 9787. Я вимагаю звірку по камерам нагляду!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / В котрий раз термінал зʼїв гроші і не зарахував їх на рахунок