Приват Банк розірвав договір

Gerikvolf 18 июля 2024, 14:18
Працював розробником веб ігор на компанію, в якій в моменті зʼявилися величезні фінансові труднощі через недобросовісність замовника.

Протягом майже 4 місяців намагався допомогти компанії, працював за обіцянки.
І ось змінив роботу на нову. Та почав домовлятись з директором старої компанії про виплату заробітної платні.

Він сказав що на данний момент може виплатити тільки таку то суму у крипті, а надалі вже саме на фоп рахунок як буде приходити оплата від замовників.

Я вже не можу в цьому аду працювати, і в купі кредитів та обіцянок в даний момент. Погодився.

Мені прийшло в крипті, я одразу обміняв, закинувши на карту та оплативши кредити.
Після чого в кінці кварталу збираюсь оплатити фоп податки після отримання зп з другої роботи.

Проте, вже сьогодні 18/07 приват банк розриває договір не встановлюючи причину. Чому вони рахують операції з криптою нелегальними? Що саме потрібно зробити щоб вирішити це питання — незрозуміло, бо по договору вони не мають обовʼязку розповідати. Додзвонитись та отримати якусь інформацію на гарячій лінії також неможливо.
Модна спробувати написати лист на канцелярію, що я і зробив, але час очікування щось біля трьох місяців.

Надавати попередження, або доносити детальну інформацію про можливі ризики — банк не вміє.

Користуюсь банком вже років 12. Відношення ніби до скоту, а не людей які попри війну та таку кількість проблем навколо залишаються тут та працюють по 16 годин на день
18 июля 2024, 14:49
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

Gerikvolf
Gerikvolf
18 июля 2024, 15:00
«Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення»

Але, злочинним шляхом дозоди я не отримую, тероризм не розповсюджую так як і зброю масового знищення.

В цілому, ось классичний приват банк — це максимальна відповідь на яку спроможні працівники банку.
19 июля 2024, 0:32
«Застав дурного молитись він голову розшибе» — це про «контроль за клієнтами» колишнього Приватбанку. У мене заблоковано за «неактуалізацію» навіть ні за які операції. Просто рахунки були на декількох картах стояли собі роками. Схоже Приватбанком граються чиновники і «карають» українців за найменші приводи, оголосивши злочинцями людей, які не крадуть і нічого не «відмивають». Як в СССР валюта заборонена була так напевно в Україні хочуть з криптою зробити… Може взагалі всім «кишенькові видавати» мають чиновники замість запралат і прибутків? Успіхів вам вирішені вашого питання, бо моє застрягло як в тій виставі радянській з «а де верблюд?» — скільки довідок, пересканувань, не надавай нові придумують причини відмовити.
makssss
makssss
21 июля 2024, 14:56
Была всего лишь 1 операция с криптовалютой и сразу бан? Или всё-таки много операций было?
22 июля 2024, 12:50
Ви якось вирішили ситуацію? Розблокували вас? Мені дані дали оновити через тиждень перевідсилань сканів паспорта якимось дивом, але рахунки ставли «недіючі» і грошима все одно не можу скористатись.