Погане обслуговування і підтримка онлайн

veterokkk 11 июля 2024, 20:53
Я рік закордоном, тому не можу прийти фізично у відділення банку для вирішення проблеми. Підтримка в онлайн чаті вкрай непрофесійна: неможливо заказати зворотній онлайн-дзвінок або посилання на вхід до Приват24. Блокується вхід до Приват24 регулярно раз на рік. Авторизацію пройти неможливо, робот не розуміє проблеми. Декілька раз дзвонила, але в підтримці посилають до онлайн чату, в якому за цілий день і багаторазове посилання на онлайн перевірку фото з паспортом, результатів не дає. Оператор не підключається, робот не розуміє. Замкнуте коло. Написала скаргу в НБУ. До когоще звертатись? Я не можу отримувати свою пенсію, тому що заблокований вхід до Приватбанку, в якому прив’язана моя пенсійна карта. Поміняти свою карту на інший банк онлайн на порталі ПФУ в електронному звернені теж не можу, тому що не можу підписати документи і не маю нового електронного підпису, а сформований рік тому в Приват24 вже не дійсний. Рік тому ще можна було зв«язатись з банком по відеозв»язку для підтвердження особи. Зараз такої опції нема.
PrivatBankQM 12 июля 2024, 10:05
Доброго ранку!
Ви можете звернутися в чат-онлайн на офіційному сайті банку pb.ua/chat. Для вас фахівці працюють 24/7 та з радістю допоможуть вирішити питання.
Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, рекомендуємо описати ваше питання у повному обсязі текстом та далі діяти по підказкам бота, щоб підключитись до оператора.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Погане обслуговування і підтримка онлайн