Ще раз про безпричинне блокування карти!!!

Дійшла й до мене черга. Моя карта також заблокована без пояснення причин! Я за кордоном, маю сплачувати рахунки! Але ж ні! Банк блокує карти, розриває договір і каже — йди пиши доручення, їдь в Україну, тоді перерахуємо.
Коли банк мені повертав кошти по фонду гарантування вкладів, мені навіть дзвонити не треба було. Просто в чаті написав і все перерахували!!! А тут — їдь. Як Ви собі це уявляєте? Як мені взагалі кудись доїхати, коли Ви лишили мене грошей??? Не потрібний я як клієнт (привіт 10+ років співпраці як фізична, юридична особа, як вкладник депозитів та таке інше) — ок, напишіть мені. Подзвоніть! поверніть мої гроші в кінці кінців! Це просто безлад! Адський банк!!! Біжіть з нього, люди!
Цензурних слів нема!!!
10 июля 2024, 9:25
Вітаємо.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

10 июля 2024, 9:43
Я щиро радий за внутрішні процедури приватБанку. Ще більше в захваті з натяків на злочини та фінансування тероризму!!! Ви взагалі при розумі!!! Ви себе читаєте, в чому Ви мене звинувачуєте? У Вас є доступ к усім транзакціям і Ви бачите всі надходження та витрати? де там про тероризм?! Не подобається щось — задайте питання, попросіть пояснень. ПОПЕРЕДЬТЕ, що Ви щось плануєте розірвати! Я Вам сплачував щомісячно додаткову комісію за захист моїх грошей від шахраїв та інше! Може у Вас з’явиться послуга захисту грошей від самоуправства банку?
Але ж ні. Ви просто відключаєте картки! Блокуєте дзвінки на гарячу лінію. Просто плюєте на всі складнощі людини, якій ви їх створюєте Вашим рішенням! Це зразок порядного, надійного та клієнтоорієнтованого банку!!! Браво!
Ви просто знущаєтесь над людьми, блокуючи їх гроші! Та ще принижуєте, звинувачуючи в фінансуванні терорізму! Це взагалі в жодні ворота!!!
Відповідь офігєнна та під копірку — дякую! Сподіваюсь, інші будуть читати і зроблять висновки.
Нічого гарного Вам бажати не буду! Ви шахраї та злодії!
Illja
Illja
11 июля 2024, 10:46
Вони вже не придумали нічого кращого щоб вернуть людей із-за кордону
natashaGra
natashaGra
10 июля 2024, 12:16
Что-то мне подсказывает, что не очень в рамках закона вся эта деятельность с типа выявлением подозрительных операций и последующих блокировок клиентов. В любом случае отзывы здесь показательные, через один такая ситуация. Как бы работники банка после такой активности без клиентов не остались , а соответственно и без работы
10 июля 2024, 17:33
О чем Вы говорите?! Какая законность?! Мне отключили счет вчера, а письмо прислали сегодня с формулировкой, что в связи с — встановленням неприйнятно високого рівня ризику / ненадання необхідних для здійснення належної перевірки документів чи відомостей / неможливістю здійснення ідентифікації та/або верифікації, а також встановлення даних, що дають змогу встановити кінцевих бенефіціарних власників / подання недостовірної інформації / подання інформації з метою введення в оману Банк == нужное подчеркнуть!
При том, что НИКТО не просил у меня ни документов, ни ведомостей, ничего! А просто грохнули счета!
И это тот банк, который мне навязал услугу страховки денег от мошенников. Мол, с этой страховкой мои деньги под защитой и я никогда ничего не потеряю.
Напоминает «гарантии, подписанные рф». Мы гарантируем всегда, кроме случаев, когда мы это делаем сами.
Просто жесть
12 июля 2024, 3:43
Мы суд недавно выиграли, три года судились за незаконную блокировку. Так они отказались выполнять судебное постановление, с которым я пришёл в отделение.
Уверен, скоро народ начнёт психовать и заниматься самосудом.
12 июля 2024, 10:37
«Мы суд недавно выиграли, «- Маячня!
12 июля 2024, 21:18
Для тих, хто вміє критично мислити, або лікнеп для початківців.
«они отказались выполнять судебное постановление, с которым я пришёл в отделение.» — це нісенітниця, абсурд.
Позивач подає до відділу ДВС виконавчий лист.
Далі судовий виконавець застосовує свої повноваження для виконання судового рішення. Крапка.
15 июля 2024, 15:57
Нет, чувачок. Исполнительный комитет — это вариант в случае отказа выполнять постановление. Исполнительный комитет — это принудительный вариант.
Прикрываться регламентами и плевать на постановление — это 382 уголовного кодекса.
Сделай милость — не пиши мне, клоун.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Ще раз про безпричинне блокування карти!!!