Розірвали договір без ніяких на те причин

Ірина Петрова 2 июля 2024, 11:01
Доброго дня. Зі мною було розірвано договір без ніяких на те причин. Я надала документи про наявність офіційного доходу більш ніж 6 млн. грн за два роки. Також в мого чоловіка дохід ще більше, чим в мене, про що я надала також докази. У Вас виникали питання щодо транзакції в долларі/євро, але цю валюту поклала я сама через термінал, кошти, які були в мене відкладенні. Я якраз перейшла на Ваш банк, як зарплатний. Надала всі докази, де розписала всі транзакції, була лише одна транзакція, від людини непов’язаної зі мною в сумі близько 25 тис грн. І то це було повернення коштів. Тобто навіщо взагалі дозволяти в банку вхідні транзакції, якщо одна транзакція за 6 місяців, може заблокувати рахунок. Це був мій улюблений банк… Тепер безліч проблем з роботою, а саме зарплатною картою та вибором нового банку. Я навіть не можу глянути, де скільки коштів залишилось на картках. В мене були валютні карти, не тільки гривневі.
2 июля 2024, 11:23
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

2 июля 2024, 11:57
Тобто в людини є дохід 5 млн. По карті пройшло за 6 місяців максимум мільйон, і це є ризиком? тобто Ви проти використання вашого банку заможними людьми?
natashaGra
natashaGra
2 июля 2024, 12:19
Плохо, что отвечает робот. Не вдумываясь в смысл проблемы. Насколько знаю одна из клиенток этого банка подала на него в суд и выиграла. Там тоже отказывали в обслуживании
5 июля 2024, 12:53
Доброго дня! Я була у відділенні, та закривала договір, і мені сказали, що мої документи ніхто не отримав!!! Я їх надсилала безліч разів в додаток, керівнику відділення та всюди, тобто фін моніторинг тривав місяць, хоча законом є визначений строк фін моніторингу, більше ніж 10 разів надсилались документи і ви в кінцевому випадку їх не отримали та розірвали договір. ПРОШУ ПОВТОРНОГО ПЕРЕГЛЯДУ МОЄЇ СИТУАЦІЇ. ЧЕСНО, ЦЕ ПОЗОР ДЛЯ БАНКА.
5 июля 2024, 12:55
Проблему не вирішили! ЧОМУ ВИ ПОЗНАЧИЛИ ПРОБЛЕМУ ЯК ВИРІШЕНУ?
Moderator
Moderator
5 июля 2024, 13:11
Вітаємо. Відповідь надана в приватні повідомлення.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Розірвали договір без ніяких на те причин