Банкомат не видав гроші і банк затягує повернення коштів

Вчора банкомат зʼїв мої кошти, банкомат у відділенні. З картки кошти пішли, а в руки так і не потрапили.
Чия вина? Банку звісно. Але ніхто не спішить вирішувати ситуацію, а статус заявки говорить що чекає на якусь перевірку.
Таке враження, що мене назвали злодієм і мовчки звинувачують що я ці кошти забрала.
На будь які мої прохання — відмова. Прискорити інкасацію (інкасатори в тому ж відділенні і знаходяться) — ні, перевірити камери і впевнитись що кошти в банкоматі — ні, точний термін повернення коштів — ні, пройти крізь менеджерів до керівника щоб пояснити ситуацію — ні, гарантувати мені, шо банк точно поверне кошти — ні.
Банк захищає лише себе, в свого клієнта — абсолютно ніяк в таких ситуаціях і таке враження що намагається вивернути ситуацію на свою користь.
PrivatBankQM 29 июня 2024, 9:59
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності.
На даний момент заявка на повернення коштів в роботі. Очікується проведення та звірка результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.

29 июня 2024, 10:11
Але чому не перевірити камери і не впевнитись що кошти не були отримані? Виходить ви мене виставляєте шахраєм і утримуєте мої кошти!
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
29 июня 2024, 13:24
Камера банкомата направлена на получателя, а не на отсек выдачи
29 июня 2024, 10:22
Наступне питання: мені було сказано, що банкомат дійсно поламався, через дві години він вже працював. Де гарантії що ваш майстер не забрав ці гроші, якщо вони застрягли в лотку видачі? Де гарантії що хтось інший їх не забрав? Ви захищаєте виключно себе, а хто захистить мене, вашого клієнта?

USD 40.4 41

USD 40.4 41
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банкомат не видав гроші і банк затягує повернення коштів