В ПРИВАТ БАНКУ РОЗВОДЯТЬ НА ЛИПОВУ СТРАХОВКУ від ІНГО-СТРАХ

zhenia1981 26 июня 2014, 11:44
Інго-страх -ПОВНИЙ обман. А мені зовсім не дали почитати чи підписати цей договір страхування, просто працівник банку запевнив що при нещасному випадку зразу виплачують певну суму, 07,06,2014 я оформив усний договір страхування та з моєї карти зняли 10грн, та чомусь гроші до страхової компанії дойшли аж 10,06,2014. Але це ще не все, в мене трапився страховий випадок 13,06,2014 попав у лікарню, по виході з лікарні звернувся в страхову компанію ІНГО-СТРАХ а вони мене послали в легкій формі, кажуть треба було читати умови договору, що по договору з моменту оплати повинно пройти 7 днів, це що після оплати ще чекати вдома нікуди не ходити бо ти не застрахований поки не пройде 7 днів, а 10 грн то зняли 07,06,2014. Такщо народ не ведіться на приватовскі страхівки.
26 июня 2014, 15:33
Шановний zhenia1981!

Страхова компанія приймає всі рішення про виплату / відмову страхового відшкодування відповідно до умов укладеного договору страхування та чинного законодавства, а також наданого Клієнтом медичного документа.

На жаль, Ви не надали даних для Вашої ідентифікації, але відносно Вашого коментаря, можемо дати Вам відповідь, що згідно п.6.3. Договору страхування страхове відшкодування не виплачується, якщо страхова подія сталася протягом перших 7 (семи) днів з дня вступу договору в силу.

З повагою, ПриватБанк.

Lena Belova
Lena Belova
8 марта 2018, 8:51
В январе,2018 года, меня сбила с ног болезнь… диагноз: Левосторонний коксартроз.Я поехала в область, где мне и выставили этот диагноз.Я заключила договор с ингострахом, в июле,2017.По 100 грн платила каждый месяц.Как они обещали защиту на каждый день, так не вышло.После июля, через пару месяцев, они закрыли эту страховку.Тоесть те кто её заказал-год под защитой.Но не в этом дело.Я подала документы на рассмотрение.Обещали втечении 20 дней рассмотреть.Запрос после 20 дней все оставался вожидании.Яперезвонила им.В ответ услышала-до 30 дней.Подождала.32 день, звоню.Барышня нагрубила, молв в течении 90 дней по закону ИХНЕМУ может торчать заявка.Дело подошло к двум месяцам.Сново звоню, говорят, не все документы, надо добавить ещё пару, но они не знают какие.Заметьте, мне это время никто не звонил.Сказали, жди 2 дня, перезвонят.Ничего! Сново звоню, ждут непонятные документы, так и не уточнили какие.Хотя по мёд.форме отправила то, что надо.Я медик, и по их запросу форму отправила что надо.Ещё через 2 дня звоню, молв никто не связывался, какие документы прикрепить ещё.Сново никто ничего не знает, ожидайте.А на следующее утро вижу: ВІДХИЛЕНО! А теперь вопрос: за какой *** отдаешт деньги, что бы потом тебя послали втёмную.Мошенники.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / В ПРИВАТ БАНКУ РОЗВОДЯТЬ НА ЛИПОВУ СТРАХОВКУ від ІНГО-СТРАХ