Заблокували карти після оплати megogo

BorisO 20 июня 2024, 19:01
Оплатив підписку на сервіс megogo і через 2 хвилини банк заблокував всі карти, мобільний додаток і доступ до інтернет банкінгу. Раніше також багато платив в інтернеті тими ж картами привату і проблем не було.
Прийшлося йти до відділення, сидіти пів години у черзі з непрацюючим кондіціонером і доводити, що то таки я заплатив картою, а не хтось інший.
До співробітників претензій немає, все розблокували.
20 июня 2024, 20:10
Вітаємо.
Розуміємо, що блокування картки для вас могло стати несподіванкою. Вважаємо, що попередити можливе шахрайство та зберегти кошти краще, ніж після намагатись їх повернути. Банк прагне максимально забезпечити збереження ваших коштів. Вибачте за створені незручності.

Naatasha
Naatasha
24 июня 2024, 17:13
Банк правильно поступил, хотя это и принесло Вам неудобства. Сейчас очень много людей пострадали от этих Megogo, сначала бой с Фьюри, потом чемпионат по футболу. Зачем Вы на них подписались? Там нельзя убрать галочку отписки, только через моб. приложение. Но некоторые пишут что и это не помогает. Деньги улетают потом с карты без предупреждения. Поддержка их на морозе. Мне ответили спустя месяц после ограбления, когда я уже с новыми картами была) Они обманули прилично людей со своими подписками. Банк в курсе происходящего беспредела Мегого и бдит. Очень довольна нашим банком.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували карти після оплати megogo