Шахрайство на послугу страхування коштів

AnatoliyLykyan 14 июня 2024, 14:00
Так як не являюся прихильником приватбанку, а заробітну плату мені нараховують саме через їх банк, то пішов отримувати їх карту. При отриманні карти дівчина консультант почала мене вмовляти на різні додаткові послуги від банку (платні), де зацікавила такою інформацією про послугу страхування коштів від усіх шахрайських дій (з якими я зараз дуже часто зіштовхуюся) та іншого характеру втрат коштів за 35грн на місяць, при тому що це дуже швидко підключається всього одним кліком (так як я поспішав), в результаті чого я повівся на цей розвод. Майже рік сплачуючи цю послугу, одного разу я вирішив ризикнути своїми коштами (думаючи що вони застраховані) та замовив через сумнівну сторінку товар, де як очікувалось мене кинули (я ж не *** 😅, бо маю послугу страхування коштів). Звернувся в банк за допомогою де мені сказали що вони зареєстрували мій страховий випадок та щоб повернути мої кошти по страховій я маю написати заяву в поліцію та отримати витяг з єрдр, що я і зробив. Коли звернувся знову в банк з витягом єрдр, то менеджер Анастасія мені відмовили в поверненні коштів мотивуючись тим що в пункті цього договору шахрайські дії по яким вони відшкодовують кошти — це ті коли хтось незаконно отримав доступ до моїх коштів і викрав їх🤷‍♂️, при тому навіть не надавши цей випадок на розгляд страхової. Так мене розвели на одному місці двічі, та ще й відправили мене в поліцію (де я також витратив багато свого часу)😤.Так як договір мені ніхто не надавав, я цілком ввжаю співробітників банку шахраями, бо прикриваючись маленькими послугами за невелику суму, вони обманюють тільки оного клієнта приблизно на 420 грн на рік! Тому перед пропозиціями послуг приватбанку будьте вкрай обережні, адже ці угоди з ним мають пусте місце, як в принципі з нашими навіженими сусідами.
PrivatBankQM 14 июня 2024, 16:15
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Шахрайство на послугу страхування коштів