Заблокували рахунок ФОП без попередження

Марія Уварова 8 июня 2024, 18:39
Я ФОП, веду діяльність з 2016 року. Сплачую податки, (а це зараз вкрай необхідне для нашої економіки). 05.06.2024 отримала в додатку повідомлення про те, що банк блокує мої рахунки та розриває стосунки. За декілька хвилин вже не працював мій додаток, всі кошти заблоковані і з ФОП рахунку та приватні.
Я дуже шокована діями банку, як можна блокувати рахунки без попередження, та ще й ФОП?
І це не нові рахунки, я співпрацювала з цим банком багато років.
На гарячій лінії мені не повідомили причину блокування.
Онлайн кошти перевести тепер не можливо, чому тоді всі дії можна робити онлайн, а гроші онлайн я забрати не можу?
9 июня 2024, 9:18
Вітаємо.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

8 июня 2024, 18:46
Банк не имеет права БЛОКИРОВАТЬ средства клиента если у него нет доказательств того что клиент нарушил закон. А если заблокировал то только на 2 дня при это он обязан подать запрос в НБУ чтобы дальше шло разбирательство, в держ органы
Марія Уварова
Марія Уварова
11 июня 2024, 0:57
Я працюю по відкритим своїм Кведам . НЕ ОТРИМУЮ КОШТИ одержані злочинним шляхом; НЕ фінансую тероризм та НЕ розповсюджую зброї масового знищення. А навпаки сплачую податки та доначу ! Чому Ви не перевіряєте інформацію від кого та куди я відправляю кошти , а блокуєте рахунки без попередження ?!
13 июня 2024, 22:40
Потому что эти *** говорят, типа они
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

А на самом деле плюют на 62ую статью Конституции Украины. Плюют и на другие законы.
Гос.банк одним словом

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували рахунок ФОП без попередження