denyssuprunenko 5 июня 2024, 13:34
Заблокували рахунки ФОП та фізичної особи і розірвали договір в односторонньому порядку без пояснень. Являюсь платником податку другої групи 3467305154 та маю фіскальний номер каси 4000841957 та діючу касу у роздрібному магазині квітів тобто всі кошти які заходять на мій рахунок, виключно, від наших клієнтів та всі чеки фіскалізовані у податковій!
Чому така неповага до клієнтів? без пояснень відразу блокувати рахунку, я не зміг розрахуватись із постачальниками так як обмежили доступ до приват 24 також магазин дав збій так як клієнти не змогли оплатити на наші реквізити які ви заблокували! ЯКЩО ЦЕ ОСТАННІ кошти та я в іншому місті що мені тоді робити??? а ви взяли і заблокувати все без підстав

Невже неможливо дати запит або зателефонувати щоб я підтвердив ту чи іншу операцію? навіщо робити головний біль клієнту та приносити стільки незручностей. Ніяких заборгованостей у банку небуло, давно являємось клієнтами вашого банку разом із дружиною! Невже співпраця з вами оцінюється такими вчинками які ви робите?

просто тотальна неповага до бізнес клієнта! Дуже помилився мабуть що вибрав ваш банк для співпраці! Нікому не рекомендую відкривати будь які рахунки тут так як їх можуть заблокувати
5 июня 2024, 15:14
Добрий день. У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Згідно закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» Банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Вашу ситуацію додатково проаналізують наші профільні фахівці та по результату Ви будете сповіщені.

6 июня 2024, 13:16
Ситуація не вирішена! рахунки досі заблоковані! я можу надати підтвердження усих своїх доходів ! Хтось може пришвидшити це все? так як це ускладнює роботу мого магазину
webwolf
webwolf
6 июня 2024, 17:21
С ними бессмысленно вести диалог, тем более здесь, только нервы потратите зря, рекомендую сразу обращаться в суд.
Олегович Торба
Олегович Торба
6 июня 2024, 21:12
Краще зразу в інший банк, відкрити рахунок і переказати туди кошти з пб.
10 июня 2024, 13:10
Вони заблокували мій ІПН тому на мій новий рахунок в МОНО БАНКУ люди з ПРИВАТ БАНКУ переказати кошти не можуть! відмовляються обробляти платежі на моє ім'я

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували рахунки ФОП та фізичної особи і розірвали договір в односторонньому порядку без пояснень.