Приват банк — шахраї

ukrmegaleon 26 мая 2024, 17:59
Хотів купити на сайті розетка ноутбук, великими літерами висить реклама -5% при купівлі картою Універсальна Приват банку, ну добре думаю куплю, відкрив карту Універсальна, закинув кошти, і тут почалися приколи, не можу здійснити оплату, приходить підтвердження платежу в додаток або смс підтверджуеш, кошти не списує, на розетці пише — замовлення буде опрацьоване після оплати. На гарячій лінії приватбанку попросили зробити платіж через 24 години, але нічого не допомогло, у мене питання до приватбанку — у вас все гараз? 3 день не можу розрахуватись за товар, 3 день мені пишуть безглузді відписки типу високороизиковий платіж, цікаво саме те, що платформа приймає платежі через сичтему платіжну приватбанку liqpay, тобто я роблю високоризиковий платіж з картки приватбанку, через платіжну систему приват банку на рахунок іншої особи юридичної приват банку — це нонсенс. Нікому не рекомендую користуватись картками приват банку, тим паче тепер що б зняти кошти чи перевести їх, мені треба заплатити 0,5 % комісії, хоча вина в цьому всьому лежить на діях виключно приват банку.
26 мая 2024, 19:12
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності!

Парасолька UA
Парасолька UA
27 мая 2024, 20:47
Не тре ля-ля, я сьогодні з першого разу оплатила технику -5% при купівлі картою Універсальна Приватбанку, без приколів і без приколу