Чи можна мати справу з ПриватБанком?!

Олександр Пет 23 мая 2024, 17:20
Добрий день усім!
Я — ФОП, отримую на «ключ до рахунку» зарплату у валюті за договором від однієї і тієї ж організації вже протягом трьох років. Скан — копія договору є у банку. Після цього, як і належить, сплачую всі податки, включаючи курсову різницю (претензій від податкової немає), продаю валюту та переводю гроші на свою картку фіз.особи. Вже з карти фіз.особи або роблю покупки, або переказую гроші батькам (вони потребують зараз).
08 травня всі рахунки були заблоковані, 09 травня подав усі документи, які від мене вимагали — свідоцтво про народження (щоб встановити спорідненість), довідку із податкової.
Усі прийняли, відправили на валідацію. Ступінь спорідненості з батьком та матір'ю підтвердив додатково.
Сказали — чекати до 14 робочих днів.
Кілька разів цікавилося у службі підтримки, як там моє питання. Відповідь — чекайте 14 днів. Рівень підготовки та компетенції співробітників служби підтримки я не коментую — неможливо просто, кожен каже, що сам вважає за потрібне. Пояснень причин — нуль!
Вчора дізнаюся «новину» — треба заново (!) подати ті самі документи. І рахунок повинен був бути автоматично розблокований протягом доби після отримання документів! Сьогодні, ясна річ, ніхто мій рахунок не розблокував.
Скажіть, будь ласка, чи можна мати справу із Приватбанком у принципі?! Сьогодні — 25 травня! Моя діяльність як ФОПу паралізована, рідні потребують грошей, банк просто знущається з мене. Окремо підкреслю — йдеться про гроші, з яких сплачено податки і якими, згідно з Податковим кодексом, я маю право розпоряджатися вже на свій розсуд. Вважаю, що мене насильно штовхають до відходу в тінь, роботи за «чорною схемою», до необхідності тримати кошти не на рахунку в банку, а «готівкою під матрацом». Волюнтаризм та некомпетентність!
23 мая 2024, 18:50
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Чи можна мати справу з ПриватБанком?!