Заблокували рахунки та розірвали усі відносини

Богдан Ляшенко 20 мая 2024, 19:27
Я маю більше як 10 літню історію відносин з ПриватБанком ми завжди як партнери з повагою ставилися один до одного, ніколи не мав заборгованості перед цим банком і все було добре до того як в один момент без жодних попереджень жодних пояснень вони заблокували мені рахунки та доступ до них і взагалі розірвали усі договори в односторонньому порядку. Я маю хвору матір, інваліда з дитинства за якою зараз доглядаю та лікую проводячи не одну дорогу операцію та ліки які її потрібно постійно купую.Представники банка повідомили, що кошти перевести без моєї присутності в банку неможливе, а я зараз повинен мати гроші на лікування хворої матері і опинився просто у відчаї так як немаю змоги, продовжувати оплачувати лікування, це ніж у спину абсолютно по незрозумілий причин від банку людям які працювали давно з ними та не порушували нічого не мали жодних заборгованості! Якщо хочете, щоб у тяжкий момент вас підставили то можете залишитися клієнтами цих неохочу казати кого!!!
20 мая 2024, 20:02
Добрий день. На жаль, нам не вдалось ідентифікувати вас. Вже написали вам у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваші контактні дані та розібратись в ситуації.

Devastation
Devastation
27 мая 2024, 21:18
Банк после принятия такого решения обязан уведомить клиента об этом решении, затем дать 30 дней клиенту, чтобы тот забрал свои деньги и закрыл свои счета.
Если банк этого не сделал — судитесь и карайте их анально, вечно твердящих, будто они руководствуются законами Укарины.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували рахунки та розірвали усі відносини