Вiдмова у поверненні коштів викраденних шахрайським шляхлм

Sa115Fu 16 мая 2024, 2:45
З карти Приватбанк мого чоловіка, шахрайським методом було вкрадено усі наші сімейні заощадження: 97000 тисяч гривень. Вкраденi гроші пішли на МОNODirect,KYIV. Одразу зателефонували в Приватбанк на гарячу лінію для блокування картки. Поїхали до найближчого відділення, консультант підтвердила факт шахрайства (карта Голд була перевипущена на звичайну без нашого відома) Жодного сповіщення на підтвердження платежу не надходило. Написали заяву до поліції, кібенполіції. Консультант сказала що оскільки сума крадіжки досить велика, гроші повернуть впродовж пів року. Сьогодні звернулись до банку щоб дізнатись на якому етапі повернення коштів (бо наша сім'я лишилась без грошей на існування під час війни) В Приватбанку нам відповіли що гроші нам не повернуть бо ми перейшли «за посиланням». Жодної письмової відповіді від банку не отримали. Жодних дій на зустріч також не побачили.
16 мая 2024, 10:44
Добрий день. Шкодуємо, що сталася така ситуація.
На жаль, за інформацією, вказаною у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити контактні дані та допомогти розібратися в ситуації.

Arrow186
Arrow186
16 мая 2024, 16:56
Як банк може повернути кошти якій були переказані на рахунок іншого банку?
Sa115Fu
Sa115Fu
16 мая 2024, 21:08
Не переказанi, а вкрадені шахрайським шляхом без згоди клієнта банку,без сповіщення на підтвердження платежу.Де Ви побачили що вони були«переказані на рахунок іншого банку»? Без згоди клієнта,в його кабінеті шахраї перевипустили карту Голд на звичайну і вкрали гроші. Перевипуск карти без згоди, жодного сповіщення на підтвердження. В мене інше питання: як банк після такого взагалі може назтвати себе банком.
Руслан Новиков
Руслан Новиков
17 мая 2024, 11:10
Крадуть самі співробітники прихватбанку
Аа Аа
Аа Аа
26 мая 2024, 12:59
Так, а ви звертались в поліцію? Або можливо до юриста ? Ніхто не може допомогти ?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Вiдмова у поверненні коштів викраденних шахрайським шляхлм