скарга на обслуговування в Приватбанку

Ольга Gegelska 15 мая 2024, 11:02
15.04.24 робила спробу оплатити квиток на потяг картою приват через термінал на жд вокзалі в Польщі, термінал повідомив про помилку, пароль я не забула, але і оплату здійснити не змогла. 10.04. робила спробу оплатити послуги медцентру в Києві, також не вдалося. Карту приймають тільки супермаркети. Колцентр рекомендує здійснити оплату через інший термінал. Цікаво — жд квиток я повинна спробувати оплатити в булочній? а медпослуги — в барі? Огидний банк, брехливий, не рекомендую!!! Вирішити проблему не спроможні, постійно, як мавпи, повторюють недолугу методичку, користі від їхніх рекомендацій — О!!!
15 мая 2024, 12:02
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності!

Ольга Gegelska
Ольга Gegelska
15 мая 2024, 14:59
Не правда, проблема не вирішена, приват знову бреше. Я отримала підтвердження/чек про те, що операція знову відхилена . Кому і куди переслати чек для подальшого розгляду невирішеної проблеми

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / скарга на обслуговування в Приватбанку