Відгук від колишньої співробітниці

TatianaN2024 10 мая 2024, 13:53
Як роботодавця, дуже не рекомендую цей банк. Нормативи дуже завишені, вони не прив’язані до середнього виконання співробітників, тому часто можно місяцями не отримувати бонуси. Більше того при роботі, тобі постійно вставляють палки в колеса. Керівництво Київського офісу погано відноситься до підлеглих, що дуже дивно, адже зараз в країні війна та є величезні проблеми з нестачею кадрів, але не цінуються навіть дуже досвідчені співробітники. Рівень оплати праці зовсім не відповідає об'єму роботи та кількості напрямків за які відповідає співробітник. При тому що цілий рік немає ні якихось доплат, ні вихідного на свята, не виплатили 13 зарплату. Як наслідок це все відображається на обслуговуванні клієнтів, і люди повинні розуміти що якщо їм не подобається коли мало співробітників працює, або не допомогають з терміналом або іншою проблемою, то це не через те що у відділенні всі співробітники та керівник такі погані та не компетентні, а тому що керівництво з офісу поставило дуже завишені нормативи які потрібно виконувати, і за які(виконуєшь ти їх чи ні) до тебе завжди будуть притензії. І все це відбувається при надприбутках банку в 60 млрд грн, який ці співробітники і забеспечили. Тому хочу уберегти людей які ще не мали справу з цим банком від роботи в ньому, адже ситуація зміниться тільки якщо досвідчені співробітники підуть, а нові не будуть погоджуватися на такі умови. При такому обслуговуванні кількість активних клієнтів буде суттево зменшуватися і відповідно прибуток також, і вищому керівництву доведеться покращувати та змінювати умови праці та обслуговування. Хоча надія, в першу чергу, на його приватизацію!
10 мая 2024, 16:51
Доброго дня!
Нам шкода, що у вас склалося негативне враження про банк.
Дозвольте зазначити, що ПриватБанк, як найбільший банк України, прагне не лише рухати економіку вперед, а й сприяти інклюзивному суспільству. Високі стандарти – наш пріоритет у всьому: від фінансової стабільності до відносин із клієнтами, працівниками та суспільством.
Ми пропонуємо:
Роботу в найбільшому та інноваційному банку України;
Офіційне працевлаштування та 24 календарних дні відпустки;
Конкурентну заробітну плату.
За умов воєнного стану перенесення вихідних днів не передбачено, адже статтею 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» призупинено дію статті 73 КЗпП щодо визначення святкових і неробочих днів.
Якщо у Вас є невирішені питання з банком — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти!
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відгук від колишньої співробітниці