Як цей банк вираховує ліміти це загадка.

PylypSev 3 мая 2024, 20:21
В мене прекрасна кредитна історія і гарні ліміти в різних банках, але цей банк це якесь недорозвинення. Ліміт 0 намагаюсь збільшити пише, що система щось там вираховує і наразі не може підвищити ліміт, при цьому жодного запиту ця система не робила. Дуже погано що в цього банку немає довіри до його клієнтів. Оператори взагалі нічого зробити не можуть.
4 мая 2024, 10:21
Добрий день. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.
І разом з тим, давайте подивимося на це з іншого боку, рішення ще може бути змінено в майбутньому.
Для цього:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.
Виконання цих простих рекомендацій, значно збільшує шанси на отримання потрібного Вам ліміту. Ми обов´язково відправимо Вам повідомлення про зміну ліміту.

Kateryna1968
Kateryna1968
8 мая 2024, 5:55
У меня аналогичная проблема, был лимит 30000 грн, но банк стал его снижать неожиданно для меня. Сейчас лимит уже 5000 грн. При этом в этом банке есть депозит и да, положительная кредитная история. Я это расцениваю, как плюс, тк я теперь познакомилась с другими банками и пользуюсь их продуктами. Могу теперь сравнить плюсы и минусы разных банков.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Як цей банк вираховує ліміти це загадка.