Шахраї зняли гроші з моєї картки через ненадійну систему безпеки банку!

anatoliym anatoliym
19 июня 2014, 10:04
без оценки
Я отримав смс що з моєї кредитної картки приватбанку зняли грошові кошти російськими рублями. Я відразу ж подзвонив на гарячу лінію банку та заблокував картку. На гарячій лінії банку мені повідомили, що гроші були зняті на території Російської федерації, а саме у місті Омськ.
Пін код, та інших даних моєї картки я нікому не давав, картка завжди була при мені. Останній раз перед грабуванням мого рахунку я вносив певну суму на пошагення кредитної картки у терміналі, який знаходиться у відділенні приватбанку.
Як мені повідомили на гарячій лінії розгляд моєї заявки 30 днів. Через 27 днів мені прийшла проміжна відповідь, в якій було зазначено, що у банку ще з'ясовують обставини моєї заявки, та остаточну відповідь мені буде надано ще не знати коли…
Після даного випадку я вирішив для себе і раджу всім хто ще не стикався з подібними ситуаціями не брати кредити у даному банку, так як система безпеки ваших рахунків майже на нульовому рівні!(а краще взагалі не брати кредитів)!
Таке враження, що можливо і самі працівники банку співпрацюють з шахраями.
На повернення грошей я вже навіть не надіюсь, тому що місяць часу вже пройшов а результату НУЛЬ, палець об палець не вдарили по моїй заявці.
Коли тобі потрібно зняти гроші без картки, то треба мати і телефон і дзвонять до тебе, і смс підтверджуюче приходить, а тут ні тобі ніяких заходів безпеки, ще й в росії зняли гроші! Люди робіть висновки!
Ответ банка
ПриватБанк
19 июня 2014, 12:12
anatoliym, доброго дня!
Шкодуємо про незручності, які Вам доставила описана ситуація.

ПриватБанк завжди гарантує збереження Ваших коштів, але і Ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Ми склали 10 простих правил, дотримуючись яких Ви зможете не стати жертвами шахраїв. Рекомендуємо ознайомитися pb.ua/ua/safeness/.

Щоб більш детально вивчити конкретно Вашу ситуацію, просимо направити на help@pb.ua контактні дані і суть питання, вказавши посилання на відгук. Після отримання цієї інформації ми зможемо прокоментувати описану у відгуку ситуацію по суті.

З повагою, ПриватБанк.

Комментарии (2)

+
0
CreditGOLD
CreditGOLD
19 июня 2014, 10:30
#
Таких випадків 1000-і по Україні! кредитні карти вони видають в примусовому порядку, а от закрити ці карти неможливо! свою я вже місяць закрити неможу
+
0
KOM413328
KOM413328
19 июня 2014, 20:48
#
Самое интересное в том, что никто Вам в этом не сможет и не захочет помочь-полное бездействие и игнорирование всех органов в стране…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться