Розірвали угоду

PavlenkoP 29 марта 2024, 10:16
Доброго дня, така ситуація з приватом, я являють клієнтом банку вже 10 років, ніяких претензій та дій не було. Я інвалід 3-ої групи, батько у мене військовий, працюю офіційно с грудня 2018 року у державній структурі, все офіційно і всі податки також (так я трохи роблю ставки у фавбет, це легалізовано у нас, так робив багато транзакцій), але ніякої злочинної діяльності чи підприємницької не здійснював і не збирався, батько перевів мені на картку 2 платежі 24000 грн, також я переводив до 10 раз протягом мабуть тижня, кошти в на картку а-банк, свою, але це ж мої кошти я можу управляти як хочу, нічого протизаконного нема. Вчора коли я заводив і виводив, невеликі суми до 1000 грн, о 9:37 можливо я навіть не бачив в приват 24 щось прийшло, коли о 9:39 я вирішив зайти у додаток подивитися, мені вибило смс що з вами розірвані трудові відносини, ніякого попередження на електронну або дзвінка навіть не було, у мене були всі збереження і кошти на цій картці. Поїхав до головного офісу на ковпака, прийшов до консультанта чи як там, пояснив йому всю ситуацію, він сказав що заяву на зняття коштів готівкою у приваті подав і чекай до трьох діб, поки ще смс чи дзвінка не було, тобто я другий день зараз без коштів на існування і не можу собі купити ліки котрі потрібні (була операція на серці). Другий момент написав заяву на начальника управління приват, але коли я тільки прийшов перші питання були чи я торгую криптою або перекази з окупованої території, я відповідв звісно ні, криптовалюти взагалі не розумію і не знаю що це таке, після моїх пояснень, адміністратор пішов до керівника, розказав ситуацію, і сказав що шанси не великі для розблокування, я не розумію без попередження і ніякої незаконної діяльності я не робив, у меня мої доходи офіційні і законні тільки на приваті, прошу розглянути мою заяву, і не блокувати рахунок. Копію моєї заяви віддали і сказали чекай відповідь по пошті протягом 30 днів, сподіваюсь на розгляд, а не просто по стандарту написати, криптовалюти чи взагалі фінансування тероризму, це взагалі без попередження розірвати угоду з постійним клієнтом який вже 10 років у цьому банку.
29 марта 2024, 11:46
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

Банк розглядає та надасть відповідь на ваше письмове звернення протягом регламенту встановленого законодавством.
Наразі, наші фахівці опрацьовують заявку про видачу коштів, про результат ви будете сповіщені. Зробимо все можливе, щоб ви отримали відповідь якомога скоріше.