Шахраї

ANadiko 27 марта 2024, 0:48
Замовила валюту у відділенні мКиїв вул Джона Макейна 36
Валюту отримала 2купюри по 500€ зовні як нові, звідки їх витягував касир я не знаю тому що вікно закривається., при мені їх не просвічували сунули у вікно і все. Я ці грощі заробляю своїм трудом і ставюсь до грошей акуратно, коли я прийшла через деякий час поміняти їх на гривні мені відмовили їх приймати вони не фальшиві але світяться тому ми їх не візьмемо. Начальника відділення немає, скаргу прийняти нема кому, приходьте колись в другий день, на гарячу лінію подала скаргу, але приват прислав відповідь як на моє зауваження та зателефонував.
Касиру ми довіряємо він в нас працює давно (а я кліент фіз особа та підприємство) і мені не довіряють гроші забирати не хочуть, розслідування проводити теж не хочуть (хоча камери стоять скрізьможуть мені допомогти (велике дякую) забрати на інкасо на1−3 місяці та комісія10%. Ви шахраї, яки ошукали мене на1000€, чим ви краще за окупантів яки пограбували мєне та вигнали з мого міста
27 марта 2024, 9:22
Вітаємо.
ПриватБанк приймає та видає банкноти іноземної валюти, які за дизайном і елементами захисту повністю відповідають зразкам та описам, наведеним на сторінках офіційних сайтів центральних/національних банків іноземних держав та які відповідають вимогам НБУ (Постанови 75 та 76, Постанови №1, Постанови 103) відповідно до ознак зношеності.
Претензії щодо банкнот іноземної валюти, нумізматичної продукції, інвестиційних монет та банківських металів приймаються виключно під час обслуговування Клієнта.
Якщо клієнт відійшов від касового вікна, будь-які претензії щодо стану банкнот іноземної валюти, нумізматичної продукції, інвестиційних монет та банківських металів Банк НЕ приймає.

27 марта 2024, 9:35
У вас в відділенні працює шахрайка!!! Звідки вона достає гроші коли зачиняє жалюзі на касі? Я отримала їх , відчинилось і гроші поклали на видачу. Я розумію що гроші ви в мене вкрали і повертати не збираєтесь, але перевірити співробітницю шахрайку ви теж не хочете. Працювати з установаю в якому співробітники так працюю та не хочуть вирішувати питання не має бажання.
27 марта 2024, 9:36
Питання не вирішується
27 марта 2024, 9:42
Так почему не попросили под лампой показать? Попробуй в банкомат скормить
27 марта 2024, 9:43
Правило 15 минут. Если купюра не понравилась можно было сразу же отказаться. Так как вы вышли на улицу. Теперь вам надо доказывать…
27 марта 2024, 10:08
Не всегда можно отказаться, то что после передачи денег клиенту их списывают со счета, а обратное действие очень спорная и неприятная ситуация в зависимости от банка
27 марта 2024, 10:29
Их списывают через терминал. В терминале есть функция возврата. В терминале функция делается мгновенно на счет они могут вернуться на протяжении дня максимум. Лучше потерять время чем потерять 50 евро
27 марта 2024, 16:44
Не везде так. Через терминал да, возврат делается очень просто. Много где выдают только через ордер минуя терминал. Можно ли делать сторно на счет хз, я знаю что-либо не делают либо очень неприятная это процедура для кассира
27 марта 2024, 10:12
500 евро — очень плохая купюра, ее не любят очень в Европе. До передачи денег в лоток требуйте светить под лампой с обеих сторон. Если терминал привата не берет ее на приват-вклад то походите по обменникам, где работают на поток — вокзалы, метро, рынки и вход на вид убитый там может повезет их не будут светить под лампой, лишь бы машинка их пропустила. Сам сдавал купюры с большими пятнами туда, терминал отказывался их брать
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
28 марта 2024, 14:28
В голову можно светить лампой что вы несете все купюры любого номинала должны принимать, это только в Украине беспредел чтобы драть с людей комиссию за якобы ветхие купюры, пятна и прочее. Пятна бывают только в мозгу жадных банковских клерков которые по надуманным предлогам обманывают украинцев.
28 марта 2024, 15:34
Вот именно, гривну никто не светит так
28 марта 2024, 20:43
Если купюру не может считать машинка для пересчёта у кассира то кассир её не возьмёт.
29 марта 2024, 9:55
Купюра візуально ідеальна, касир при мені її не просвічував (зараз вже розумію чого) апарат який просвічує був відвернутий від мене. Я прошу банк провести розслідування , є ж записи камер і подивитись що і як робить касир, але . Касир свята людина працює в нас багато років, а ви невідомо хто . Питання не вирішується і я розумію шо банк не буде це робити. Я зараз займаюсь пошуком іншого банку , переводжу рахунки підприемця і тд. А пріват банк покриває своїх шахраїв співробітників
28 марта 2024, 20:47
Вам нужно обыло когда её выдавали в кассе чтобы при вас пропустили через счетную машинку. Если она их отбраковывает то не брать. И посветили в УФ при вас. Если невидимое пятно которое видно только в УФ то это не дефект если она нормально считывается машинкой для пересчёта денег. Если нет то вас обманули. Пробуйте скормить её в терминал привата на евро карточку
29 марта 2024, 9:56
Через машинку провели, через уф тоже, но уф отвернут от клиента !!!
3 апреля 2024, 10:58
Потому что девайс огромный его лень со стола подымать, но некоторые кассиры идут навстречу, вообще я в сомнительные банки беру уф фонарь 365нм и проверяю бумажки, чтоб не подсунули фуфло, которое даже проходит машинку, а по факту там четверть купюры залита. В приват тоже если купюры не эмиссионные